Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Wymiana kierownicy z 97r. na poliftową


SoMeS

Rekomendowane odpowiedzi

jeśli macie fotkę takiej kiery trójramiennej z multifunkcją to wklejcie będę wdzięczny :notworthy:, Jest symphony II wiec kiera z multi tez być musi :cool1:

Pierwsze foto kiera Eska albo A6c4 multifunkcja:

http://moto.allegro.pl/item814001571_kierownica_airbag_poduszka_sensor_a3_a4_a6_a6_c4.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest sporo an rynku na waski wieloklin wystarczy poszukac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli macie fotkę takiej kiery trójramiennej z multifunkcją to wklejcie będę wdzięczny :notworthy:, Jest symphony II wiec kiera z multi tez być musi :cool1:

Pierwsze foto kiera Eska albo A6c4 multifunkcja:

http://moto.allegro.pl/item814001571_kierownica_airbag_poduszka_sensor_a3_a4_a6_a6_c4.html

Ale czy to na pewno multifunkcja do radia czy TIPTRONIC ?? :mysli: Bo na aukcjach raz piszą tak a raz tak :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zależy ale wydaje mi się że można to połączyć i tak i tak :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ma się mały wieloklin to nie ma szans na założenie poliftowej kiery. Tzn można... wkłada się poliftową kiere na dystansie i jeździ na rezystorku albo zaślepce... :wallbash: Lub przekłada wraz z kierownicą całą kolumnę i zwijak (z prostokątnego na okrągły) i lutuje tylko jeden ładunek z poduszki pod instalacje, bo poliftowe miały dwa - do 50km/h i powyżej silniejszy. Mnie lutowanie czegoś i przerabianie wtyczek przy poduszce nie rajcuje. Więc straciłem trochę kasy na przesyłki itp, i temat odpuściłem. Szkoda, bo te smukłe, poliftowe kierownice trójramienne są piękne... ;( ;( ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

owszem są piękne :decayed:

ale jestem zdania że jeżeli ktoś czegoś chce to nie powinno być problemów :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda wywalać kupe kasy i pół instalacji żeby podłączyć nowszą kierownicę. :decayed:

Dzisiaj przyszła mi "moja kierownica"...

Bo moją kierownicę (sport pakiet u mnie) sprzedałem Boniowi... i kupiłem tą samą, ale w gorszym stanie i drożej... ha haaa :kox::naughty::decayed::polew::confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tak jak szkoda wywalać kupe kasy no nowy zderzak i belke itd... wszystko zależy od stopnia pojeebania na punkcie OOOO :naughty: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zderzak to co innego. :) Stara eskowa kierownica jest jeszcze znośna więc nie ma paniki. :wink4: Gorzej jakbym miał czteroramienną. :kox:

Fajne masz to auto Somes.

A gwint boniu ze swojego auta miał?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podałem zderzak dla przykładu... bo w sumie ori też zły nie jest... chodzi mi o to że wszystko to kwestia samozaparcia i celu jaki chcemy osiągnąć :good:

autko jak autko.. jeszcze wiele do zrobienia... :wink4:

a gwint od Bonia z auta ale o tym u mnie w wątku nie róbmy tu OT :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najwyżej polecą kropki jak ktoś będzie miał zły dzień :decayed:

EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co kupować kiere od esy i sie zastanawiać czy wejdzie czy nie lepiej kupić cala ese :decayed:

zależy co kto lubi :wink4:

EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie panowie :przebiegly: już lecą do mnie graty :naughty: i będzie małe fotostory dla potomnych jak to zamontować kiere poliftową na małym klinie + multifunkcja niestety nie mogę zdobyć taśmy do multifunkcji :wallbash: wiec póki co będzie bez, na zwykłej taśmie :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam A4[ADP B5] i mam pytanie czy moge do niej wsadzic kierownice od s-line chodzi mi o ta 3-ramienna no i czy nie bedzie problemu z dzileaniem i podlaczeniem poduchy w niej????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam A4[ADP B5] i mam pytanie czy moge do niej wsadzic kierownice od s-line chodzi mi o ta 3-ramienna no i czy nie bedzie problemu z dzileaniem i podlaczeniem poduchy w niej????

Możesz, ale tylko przedliftową na mały wieloklin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed liftowa czyli ta 4-ramienna z tym chromowanym znaczkiem audi na srodku???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...