Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Problem z otwarciem maski


dioniz

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pewien problem,

próbowałem dzisiaj otworzyć maskę i na tym się skończyło...tzn. maska odskakuje po pociągnięciu za dźwignię wewnątrz samochodu, natomiast nie mogę jej jakby odczepić, za pomocą plastykowej dźwigni pod maską, jakby ją coś trzymało? dodam, że auto było tydzień temu u elektryka i może coś się połamało? jutro przesłucham elektryka, a dzisiaj Was proszę o rady...

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm jesli odskakuje to powinno dac sie otworzyc wez latarke i poswiec moze zobaczysz co ja trzyma w srodku a jak nie to na siłe :kox: powinno pomóc a grubszej rzeczy uszkodzic sie tamraczej nie da :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm jesli odskakuje to powinno dac sie otworzyc wez latarke i poswiec moze zobaczysz co ja trzyma w srodku a jak nie to na siłe :kox: powinno pomóc a grubszej rzeczy uszkodzic sie tamraczej nie da :decayed:

Ja bym Nic na siłe nie majstrował... Jutro na spokojnie zajrzyj i może ułamał się ten dzyndzel właśnie pod maską i trzeba podważyć? Albo coś się zaczepiło? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję, za rady tak jak pisaliście, w dzień więcej widać... przeskoczył zaczep trzymający maskę (składa się on z dwóch elementów)

kolego coś więcej na ten temat możesz napisać, jak otworzyłeś maskę wtedy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebne były dwie osoby, jedna która maksymalnie uniosła maskę i druga która odblokowała zaczep śrubokrętem, musisz spróbować tam zajrzeć. Naprawdę przydaje się ktoś do pomocy... życzę powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...