Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Ile litrów ma rezerwa w 1,8 ADR 125 KM


mobilek

Rekomendowane odpowiedzi

Temat juz był poruszany. Srednio rezera zapala sie jak w baku jest jeszcze 10l paliwa. Podobno poniżej najniższej kreski informującej o zerowym stanie jes jeszcze 5l.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.

Właśnie testuje spalanie na benzynie. Z gazem mam coś nie tak. Ostatnie spalania gazu 18-19 l. Coś mam w ustawieniach nie tak, ale szukam dobrego gazownika w bydgoszczy lub okolicach żeby mi to wszystko poustawiał i zgrał. Chcę pojeździc trochę na Pb żeby zobaczyc faktyczne spalanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sugeruj sie tym wskaźnikiem paliwa one działaja jak chcą.

U mnie np jak jadę na gazie to potrafi wskazówka spaść do zera jak jadę na LPG w trasie. Do bani są te wskaźniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze się dobrac do pływaka i zobaczyć co jest grane. Jak ładna pogoda to trzeba do pracy a jak leje deszcz to wtedy wolne.

Na jednej połowce baku zrobię 200km a na drugiej 300km

To że wskaźniki są do bani to nie tylko moja opinia ale i wielu forumowczy.

Tak samo jak mój fis. Jak stoję w korku na jałowych to pokazuje jakies wartości z sufitu spalania chwilowego w granicach 7l a nawet więcej. Tam samo ze średnim spalaniem jest niższe z tego wyliczonego z dystrybutora.

Jak jadę i wskazówka pokazuje mi coraz niższe wskazania Pb aż dochodzi do 0 (na fisie tez pokazuje mi, że moge przejechac km 0) i tankuje do pełna i wchodzi mi tylko jakieś 48l więc jest jeszcze jakieś 12l paliwa.

Na spocie też poruszałem ten temat i modele B5 jak i B6 mają tą bolączkę.

A instalacja LPG jak najbardzie w porzadku.

ps. passaty znajomych też mają tą przypadłość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze się dobrac do pływaka i zobaczyć co jest grane. Jak ładna pogoda to trzeba do pracy a jak leje deszcz to wtedy wolne.

Na jednej połowce baku zrobię 200km a na drugiej 300km

To że wskaźniki są do bani to nie tylko moja opinia ale i wielu forumowczy.

Tak samo jak mój fis. Jak stoję w korku na jałowych to pokazuje jakies wartości z sufitu spalania chwilowego w granicach 7l a nawet więcej. Tam samo ze średnim spalaniem jest niższe z tego wyliczonego z dystrybutora.

Jak jadę i wskazówka pokazuje mi coraz niższe wskazania Pb aż dochodzi do 0 (na fisie tez pokazuje mi, że moge przejechac km 0) i tankuje do pełna i wchodzi mi tylko jakieś 48l więc jest jeszcze jakieś 12l paliwa.

Na spocie też poruszałem ten temat i modele B5 jak i B6 mają tą bolączkę.

A instalacja LPG jak najbardzie w porzadku.

ps. passaty znajomych też mają tą przypadłość

No to powiem Ci ze VAG i Instruments.... tam ustawisz sobie rezerwe i poziom paliwa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...