Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Mój szaraczek... SPRZEDANY


pablo_ua4

Rekomendowane odpowiedzi

Fura spoko, kolor jak mój :good:

Ale co do grila i znaczka S4 to powiem tak... Mając S4, fajnie nakleić znaczek 1.6 , lub nawet te 1.9 TDI, bo potem na światłach pokazujesz, że ta marka ma pazur... ale w drugą strone, czyli znaczek S4 do TDI to już :thumbdown: ... pieniądze które byś na niego wydał, zainwestuj na stacji w paliwo, albo zapas płynu do spryskiwaczy ;)

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fura spoko, kolor jak mój :good:

Ale co do grilla i znaczka S4 to powiem tak... Mając S4, fajnie nakleić znaczek 1.6 , lub nawet te 1.9 TDI, bo potem na światłach pokazujesz, że ta marka ma pazur... ale w drugą strone, czyli znaczek S4 do TDI to już :thumbdown: ... pieniądze które byś na niego wydał, zainwestuj na stacji w paliwo, albo zapas płynu do spryskiwaczy ;)

pozdr

No niby tak ale jak się trafi to nie pogardzę nim :wink4: a że nie stać mnie może na utrzymanie eS to choć tyle będę miał z tego zwierzaka :) kupić eS nie jest problem tylko utrzymać ją to już chyba problem przy dzisiejszych cenach na stacjach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fura spoko, kolor jak mój :good:

Ale co do grilla i znaczka S4 to powiem tak... Mając S4, fajnie nakleić znaczek 1.6 , lub nawet te 1.9 TDI, bo potem na światłach pokazujesz, że ta marka ma pazur... ale w drugą strone, czyli znaczek S4 do TDI to już :thumbdown: ... pieniądze które byś na niego wydał, zainwestuj na stacji w paliwo, albo zapas płynu do spryskiwaczy ;)

pozdr

No niby tak ale jak się trafi to nie pogardzę nim :wink4: a że nie stać mnie może na utrzymanie eS to choć tyle będę miał z tego zwierzaka :) kupić eS nie jest problem tylko utrzymać ją to już chyba problem przy dzisiejszych cenach na stacjach

kupić dobra ese to jest sztuka :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczek s4 na grillu musi być :good:

Super pablo, bardzo mi się podoba to co robisz z autem. Każdy następny mod powoduje, że Twoja a4 wygląda coraz lepiej.

Jeszcze tylko gleba :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupić dobra ese to jest sztuka :gwizdanie:

No powiem ci że jakiś problem to nie jest tylko ze oczywiście sporo więcej musisz dać niż normalnie i tak właśnie jest też z kupnem aut jeżeli nie zapłacisz troszkę więcej to nie będziesz miał dobrego autka bo zaraz będzie trzeba dokładać tak jest zazwyczaj moim zdaniem[br]Dopisany: 21 Maj 2010, 12:56_________________________________________________

Znaczek s4 na grillu musi być :good:

Super pablo, bardzo mi się podoba to co robisz z autem. Każdy następny mod powoduje, że Twoja a4 wygląda coraz lepiej.

Jeszcze tylko gleba :gwizdanie:

Moim zdanie jest takie mieć grill od eS a nie mieć na nim znaczka to tak jak by nie mieć tego grilla wogóle :) dzięki ARMISTEAD za poparcie chociaż ty to rozumiesz he he :) a z autkiem staram się zeby nie zrobić jakieś wioski więc każdy mod jest 10 razy przemyślany :) i dzięki za takie słowa aż miło czytać takie komentarze :> :notworthy: Gleba będzie już za niedługo proszę się nie stresować :)[br]Dopisany: 21 Maj 2010, 13:04_________________________________________________SZARACZEK ZOSTAŁ SPRZEDANY DO KOLEGI Z FORUM ZOBACZYMY CO ON TERAZ BEDZIE PRZY NIM DZIAŁAŁ :> POWODZENIA CHICO BĘDĘ NAPEWNO CZĘSTO ZAGLĄDAŁ. A U MNIE TERAZ CZAS PRZYSZEDŁ NA B6 ALBO A3 8P JESZCZE NIE JESTEM PEWNY CO DOKŁADNIE ALE ROCZNIK TAK GDZIEŚ 2004 WIĘC ŻYCZCIE MI UDANYCH ŁOWÓW HE HE :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To była szybka decyzja :decayed:

W najbliższym czasie postaram się zaprezentować wóz wraz z fotkami.

Pozdrawiam i udanych łowów Paweł!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł szuka b6 sline lub a3 8l : )

Ja od dziś pomykam jego Szaraczkiem :decayed:

Krzysztof nie 8l bo to stara tylko ja chce 8p :) ale też choruje na b6 s-line :):):) tylko naprawdę musi się trafić jakiś fajny okaz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro sprzedany , to nowy właściciel , założy nowy wątek - zamykam :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...