Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Mój szaraczek... SPRZEDANY


pablo_ua4

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jeszcze nic nie kupiłem a wogóle wole jak cos jechać do jakiegoś gościa co sie tym zajmuje bo zrobi to szybko i na pewno dobrze :) dlatego pytam gdzie można by jechać założyć na terenie Krakowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by się trafił kupiec za taką cenę to mógł bym sprzedać :wink4: a później mała dokładka i jest b6 :)[br]Dopisany: 21 Styczeń 2010, 09:20_________________________________________________kurde wczoraj jadąc do Krakowa założyć xenony już było by po szaraczku przez jakiegoś idiotę :angry: na szczeście tylko lusterko rozwalone i zderzak porysowany :wallbash: i tu moje pytanie czy ma ktoś odstąpić jakieś rozwalone prawe lusterko???? trzeba naciągnąć na maxa jego ubezpieczalke. :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by się trafił kupiec za taką cenę to mógł bym sprzedać :wink4: a później mała dokładka i jest b6 :)[br]Dopisany: 21 Styczeń 2010, 09:20_________________________________________________kurde wczoraj jadąc do Krakowa założyć xenony już było by po szaraczku przez jakiegoś idiotę :angry: na szczeście tylko lusterko rozwalone i zderzak porysowany :wallbash: i tu moje pytanie czy ma ktoś odstąpić jakieś rozwalone prawe lusterko???? trzeba naciągnąć na maxa jego ubezpieczalke. :chytry:

Z tym lusterkiem to nie rozpędź sie i nie kup od przedlifta, nie pasuje obudowa na bebechy poliftowe :gwizdanie: masz okazje zmienic na wersje angielską :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, autko się prezentuje zacnie, kolorek konkretny (przypadek że mam taki sam :gwizdanie:), jeśli masz zamiar to zatrzymać to zrób parę rzeczy przy nim jak usunięcie znaczków załóż kółka i ciesz się jazdą bo to autko jest tego warte, powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym lusterkiem to nie rozpędź sie i nie kup od przedlifta, nie pasuje obudowa na bebechy poliftowe :gwizdanie: masz okazje zmienic na wersje angielską :wink4:

Dzięki za podpowiedz bo by mi ktoś wcisnął i nie było by wesoło :no: no tez właśnie chętnie bym zmienił na większe bo tak to troszkę kiepsko to wygląda będę musiał poszukać :przebiegly: a co myślicie żeby zamiast normalnej obudowy wsadzić satynową?? nie żaden chrom tylko satynowe :slina: :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Satynowe fajne tylko weź i dostań to do B5 :naughty:

to moze być problem ale nie wiem czy nie dało by rady przypadkiem tak pomalować zastanawiam się właśnie nad tym nie wiesz przypadkiem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Satynowe fajne tylko weź i dostań to do B5 :naughty:

to moze być problem ale nie wiem czy nie dało by rady przypadkiem tak pomalować zastanawiam się właśnie nad tym nie wiesz przypadkiem??

Pomalowac by dało rade, musiał byś znaleść kod takiego lakieru, ja też miałem malować, ale akurat na alegro znalazło sie w kolorze mojego :evil: ale i tak nieuchroniłem sie przed kosztami kupiłem wczęsniej żółte przedliftowe :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Satynowe fajne tylko weź i dostań to do B5 :naughty:

to moze być problem ale nie wiem czy nie dało by rady przypadkiem tak pomalować zastanawiam się właśnie nad tym nie wiesz przypadkiem??

Pomalowac by dało rade, musiał byś znaleść kod takiego lakieru, ja też miałem malować, ale akurat na alegro znalazło sie w kolorze mojego :evil: ale i tak nieuchroniłem sie przed kosztami kupiłem wczęsniej żółte przedliftowe :thumbdown:

No to chociaż tyle że ostrzegasz innych :notworthy: a co do tych saynowych to juz chcialem do mojego popszedniego autka kupować miałem audi a3 8l wcześniej tylko ze tam był koszt 800 zł drogo troszku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile dałeś kolego za te lampki na tył i gdzie je kupowałeś

Dałem za nie 499zł dokładnie a kupowałem je w sklepie w Krakowie koło ronda matecznego a sklep nazywa sie tuning-tec masz tu link

http://www.tuning-tec.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzieki kolego bo naprawdę są super :good:

No powiem ci ze w rzeczywistości jeszcze lepiej wyglądają :) ja byłem bardzo pozytywnie zaskoczony jak je zobaczyłem :good: i jeszcze zamiast normalnych żarówek od kierunków wsadziłem żarówki osram diadem i bardzo ładnie sie to prezentuje z czystym sumieniem mogę to gorąco ci polecić :good::decayed:[br]Dopisany: 30 Styczeń 2010, 11:50_________________________________________________Koledzy mam pytanko nie wie ktoś może czy sprężyny zawieszenia od b6 pasują do b5??? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzieki kolego bo naprawdę są super :good:

No powiem ci ze w rzeczywistości jeszcze lepiej wyglądają :) ja byłem bardzo pozytywnie zaskoczony jak je zobaczyłem :good: i jeszcze zamiast normalnych żarówek od kierunków wsadziłem żarówki osram diadem i bardzo ładnie sie to prezentuje z czystym sumieniem mogę to gorąco ci polecić :good::decayed:[br]Dopisany: 30 Styczeń 2010, 11:50_________________________________________________Koledzy mam pytanko nie wie ktoś może czy sprężyny zawieszenia od b6 pasują do b5??? :mysli:

Nie pasują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pasują

Kurde szkoda bo mi tu chłopek oferował za 200zł komplet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

postojówki bys zmienił na białe :wink4: a lampy :kox: bo sam takie mam :gwizdanie: :gwizdanie:

No właśnie też mnie te postojówki denerwują musze jutro kupić białe ale nie chce diody bo podobno strasznie sie palą :mysli: są takie zwykłe białe postojówki??? A co do lampek to naprawde strasznie się ciesze z tej wymiany autko jest jakieś takie inne hehe :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

postojówki bys zmienił na białe :wink4: a lampy :kox: bo sam takie mam :gwizdanie: :gwizdanie:

No właśnie też mnie te postojówki denerwują musze jutro kupić białe ale nie chce diody bo podobno strasznie sie palą :mysli: są takie zwykłe białe postojówki??? A co do lampek to naprawde strasznie się ciesze z tej wymiany autko jest jakieś takie inne hehe :kox:

Ja mam postojówki ledowe białe i zadowolony jestem, mam je już długo a i wyglądają konkretnie z xenonami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

postojówki bys zmienił na białe :wink4: a lampy :kox: bo sam takie mam :gwizdanie: :gwizdanie:

No właśnie też mnie te postojówki denerwują musze jutro kupić białe ale nie chce diody bo podobno strasznie sie palą :mysli: są takie zwykłe białe postojówki??? A co do lampek to naprawde strasznie się ciesze z tej wymiany autko jest jakieś takie inne hehe :kox:

Ja mam postojówki ledowe białe i zadowolony jestem, mam je już długo a i wyglądają konkretnie z xenonami.

No ten powiem ci co mi montował xenony właśnie jakoś strasznie odradzał bo mówi że się często palą a łątwo nie jest tego wymienić coś mi się wydaje :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie 3 razy juz sie spaliły, aż przestałem wymieniać :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie 3 razy juz sie spaliły, aż przestałem wymieniać :thumbdown:

A no właśnie czyli lepiej się w to nie bawić za dużo roboty :wallbash: a tak to wydaje mi się ze policja chociaż nie będzie zwracać na to uwagi :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...