Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Chwilowy spadek mocy - dziura w dolocie?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Keżor ja nie muszę maski otwierać żeby wykluczyć turbinę :wink4: tym bardziej że zdrowo gonione raz dziennie przynajmniej jest :wink4:

zapomniałem dodać że na początku jak się cieliśmy to od około 4000obr/m obroty spadały mi do jakiś 3800.

z biegiem czasu zaczynały spadać od około 3800obr/m dużo mocniej w dół bo na jakieś 3300-3200 :mysli:

ale po spadku od razu wciskało w fotel z powrotem hmm... :mysli:

Opublikowano

Somes jak ja miałem dziurke w dolocie to mi lekko poddymiał bardziej niz normalnie, ale było to odczówalne na całym zakresie obrotów jak tubo pompowało :gwizdanie:

A tak w ogóle to na automacie można zrobic logi :mysli: jak sie go pusci przecież na wysokim biegu w niskie oborty to chyba zredukuje :mysli:

Opublikowano
  • Autor

w sumie to mi też chmurę puszcza większą nieco wydaje mi się :mysli:

co do logów to nie wiem i czekam na wypowiedź specjalistów :gwizdanie:

chyba mam mały pomysł ale proszę o potwierdzenie czy to może być przyczyną...

mianowicie mam usunięty egr i przy jednej z zaślepek (górnej na kolektorze ssącym) jest czarno w okół co dziś zauważyłem... dodam że jest to miejsce gdzie chwilowo brakuje uszczelki... ale czy to może być powód? :mysli:[br]Dopisany: 14 Grudzień 2009, 00:30_________________________________________________na vagu... 00553...

skierowałem swoje poszukiwania na filtr powietrza gdzie zlokalizowałem iż puściły zatrzaski i był otwarty od strony ciepłej/silnika :wallbash:

do tego wziąłem i wyczyściłem przepływkę..

a4 już idzie jak przeciąg :wink4:

można zamknąć

Opublikowano

sam możesz zamknąć swój wątek :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

jak? :cool1:

Opublikowano

Miron tak ostatnio opowiadał coś ja nie mam żadnego wątku żeby po testować :gwizdanie:

Opublikowano

Miron tak ostatnio opowiadał coś ja nie mam żadnego wątku żeby po testować :gwizdanie:

ze swoim autem :gwizdanie:
Opublikowano

Miron tak ostatnio opowiadał coś ja nie mam żadnego wątku żeby po testować :gwizdanie:

ze swoim autem :gwizdanie:

Boje się go zamknąć, co będzie jak nie otworze...

Opublikowano

SoMeS tak sie konczą wypady na Kraków..... :wink4:

swoją drogą miło było poznać :decayed:

Opublikowano
  • Autor

SoMeS tak sie konczą wypady na Kraków..... :wink4:

swoją drogą miło było poznać :decayed:

a bo zachciało nam się gonienia z rolki po drodze :gwizdanie:

Boseron ale nie mów tego kolegom :przebiegly:

Dzięki i również :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.