Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 APU] Wentylator klimatyzacji nie działa??

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

w ukladzie powinno być 650 g czynnika i jest wszytko ok. a jak właczaszklime to i wentylator od klimy musi pracować bo schaładza chłodnice . a jak nie to wszytko sie gotouje i jest zajebiaszcze cisninie jak nie chodzi wentylator od klimy.

Opublikowano

w ukladzie powinno być 650 g czynnika i jest wszytko ok. a jak właczaszklime to i wentylator od klimy musi pracować bo schaładza chłodnice . a jak nie to wszytko sie gotouje i jest zajebiaszcze cisninie jak nie chodzi wentylator od klimy.

Prawidłowo.

Ja miałem podobny problem. Mój błąd który pokazał panel klimatronica to 22.3 czyli zbyt wysokie ciśnienie w układzie. Pojechałem do fachowca od klimy. Sprawdził instalacje i okazało się że nie ma w ogóle czynnika :mysli:. Kurcze myślę sobie o co kaman skąd ten błąd skoro nie ma ciśnienia w ogóle. Sprawdził szczelność instalacji i była ok. Załadowaliśmy czynnik ,u mnie 700g i klima ożyła. Facet miał podłączona maszynkę nadal i monitorował ciśnienie w układzie. Klima schłodziła termometr przy kratce nawiewu do 4 stopni i już się cieszyłem ze wsio gra , nic nie piszczy , rzęzi a układ był czyściutki ( filierek przy zaworku). Ale pan wyprowadzil mnie z euforii bo powiedzial aby poczekać na właczenie sie wentylatora.. No i czekamy.... czekamy , ciśnienie w układzie wzrosło dość mocno i przekaźnik wysokiego ciśnienia wyłączył spręzarke generujac bląd 22.3. Sprawdziliśmy na krótko wentylator klimy a on nic. Stukal w niego bo mysleliśmy że sie szczotki zawiesiły w silniczku , a on drgnal przez moment i umarł. A teraz czekam na nowy wentylator i mysle ze klimusia będzie śmigac jak ta lala.

Czy wentylator powinien sie właczyć natychmiast jak włącze sprężarke? Czy dopiero kiedy wzrośnie temperatura ?

Opublikowano

włączasz tylko klime i ma razem z nią cały czas chodzić wentylator . jak włączasz klime to odrazu ma właczyć sie wentylator i cały czas pracuje poki nie wyłaczysz klimy[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2011, 22:55_________________________________________________a jak nie chodzi wentylator to ci sie to wszystko sie gotuje jakkby i nie chłodzi wogle jest zajebiaszcze cisnienie i temp i pozamiatane. wiatrak chodzi i jest ok

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.