Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] Zbiornik płynu spryskiwaczy-zdjęcie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie czy to jest zbiorniczek do AJMa? Czy AJM ma zbiorniczek na tylne i przednie spryskiwacze maja wspolny zbiorniczek?

dsc04103.jpg

dsc04101t.jpg

dsc04102p.jpg

Opublikowano

Jeden zbiornik obsługuje przednie i tylne wycieraczki. Nie wygląda to jak zbiornik od AJM w etce jest inny. Przeczytaj jaki ten zbiornik ma numer a powiem Ci od czego jest...

Opublikowano
  • Autor

Jeden zbiornik obsługuje przednie i tylne wycieraczki. Nie wygląda to jak zbiornik od AJM w etce jest inny. Przeczytaj jaki ten zbiornik ma numer a powiem Ci od czego jest...

Hej chciałem Ci wysłac PW ale masz pelna skrzynkę, więć pisze tutaj.

czesc! A moglbys mi zrobic printscreen ekranu na etce gdzie widac zbiorniczek do AJM? Gosciowi od czesci nie chce sie sprawdzic nr zbiorniczka. Ktos mi podpowiedzial, ze zbiorniczek do mojego jest taki jak ten:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=819488855

Moglbys porownac? Bylbym wdzieczny :)

Opublikowano

Jeden zbiornik obsługuje przednie i tylne wycieraczki. Nie wygląda to jak zbiornik od AJM w etce jest inny. Przeczytaj jaki ten zbiornik ma numer a powiem Ci od czego jest...

Hej chciałem Ci wysłac PW ale masz pelna skrzynkę, więć pisze tutaj.

czesc! A moglbys mi zrobic printscreen ekranu na etce gdzie widac zbiorniczek do AJM? Gosciowi od czesci nie chce sie sprawdzic nr zbiorniczka. Ktos mi podpowiedzial, ze zbiorniczek do mojego jest taki jak ten:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=819488855

Moglbys porownac? Bylbym wdzieczny :)

Więc tak..., wszystko chyba zależy od tego czy auto jest wyposażone w układ do mycia reflektorów...

screenhunter01dec151827.th.jpg

To jest numer zbiornika auta wyposażonego w układ mycia reflektorów

screenhunter02dec151831.th.jpg

Tutaj jest numer zbiornika auta bez spryskiwania reflektorów.

Jak widać różnią się strasznie i teraz nie wiem czy to tylko Etka uprościła sobie sprawę czy te zbiorniczki różnią się od siebie, w co wątpię bo poniżej jest pokazany numer zbiornika z pierwszego screena z układem spryskiwania, który na 1 screenie wygląda całkiem inaczej :)

Wg mnie to będzie ten zbiornik z allegro...ale 100% nie daję

Pozdrawiam. :hi:

Opublikowano

http://www.moto.allegro.pl/item854071714_audi_a4_b5_lift_zbiornik_zbiorniczek_spryskiwaczy.html

prosze bardzo tak wyglada zbiornik spryskiwaczy do polifta czyli także do AJM

ja u siebie mam takie na dwie pompki

Opublikowano

http://www.moto.allegro.pl/item854071714_audi_a4_b5_lift_zbiornik_zbiorniczek_spryskiwaczy.html

prosze bardzo tak wyglada zbiornik spryskiwaczy do polifta czyli także do AJM

ja u siebie mam takie na dwie pompki

dokładnie mam taki sam zbiornik

Opublikowano

zbiornik AJM ma 4.5 litra i ma jedna wspolna pompke na przednia szybe i na tylna szybe

plus dodatkowa pomka na xenon, masz juz tam specjalne miejsce tylko trzeba zrobić dziure i kupić pompke z uszczelka w ASO

Opublikowano

a wiecie koledzy czy da się zdemontować ten poliftowy zbiornik bez ściągania zderzaka??

bo miałem letni płyn i gdzieś go przyłapało ;(

Opublikowano

a wiecie koledzy czy da się zdemontować ten poliftowy zbiornik bez ściągania zderzaka??

bo miałem letni płyn i gdzieś go przyłapało ;(

oczywiscie ja to robiłem setki razy

Opublikowano

a wiecie koledzy czy da się zdemontować ten poliftowy zbiornik bez ściągania zderzaka??

bo miałem letni płyn i gdzieś go przyłapało ;(

oczywiscie ja to robiłem setki razy

super, a w ogóle trzeba coś dodatkowo odkręcać??

Opublikowano

odkręcasz kilka śrub z nadkola przedniego odchylasz go

odkrecasz 3 śruby montujace zbiorniczek (najlepiej jak jest pusty mniejsze ryzyko czegoś urwania) i delikatnie wyjmujesz i to wszystko :good:

Opublikowano
  • Autor

Dzieki chlopaki za pomoc :)

Opublikowano

odkręcasz kilka śrub z nadkola przedniego odchylasz go

odkrecasz 3 śruby montujace zbiorniczek (najlepiej jak jest pusty mniejsze ryzyko czegoś urwania) i delikatnie wyjmujesz i to wszystko :good:

ok, dzięki wielkie

będę się musiał za to zabrać, bo nie słychać w ogóle żeby pompka pracowała

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.