Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Przycisk na pilocie otwarcia bagaźnika

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich mam do was pytanie dla niektórych może to się wydać śmieszne i pewno tak będzie dla większości ale dręczy mnie jedna myśl. Na pilocie od mojej B6 jest obrazeczek a na obrazeczku jest samochód z otwarta klapą bagażnika. I teraz pytanie dlaczego jeżeli wciskam ten przycisk to bagażnik się nie otwiera czy w tych modelach tak po prostu jest czy to po prostu ja mam uszkodzoną elektrykę. Może to być śmieszne ale jestem kompletnie zielony :)

Opublikowano

Tym przyciskiem jedynie otwiera sie zamek bagaźnika , klapa napewno sama Ci nie pójdze do góry. Wiec wszystko masz ok!

Opublikowano
  • Autor

Aha bo ja naprawdę myślałem ze klapsa choć trochę się podniesie : :) Ale mówisz ze otwieram zamek centralny bagażnika a jest możliwość zęby samochód był otwarty a bagażnik zamknięty albo odwrotnie żeby samochód był zamknięty a przyciskiem pilota otwieram zamek centralny klapy ?? Chyba na pilocie jest otwieranie całego samochodu i zamykanie eh trochę dziwny bajer:P ale dzięki za odpowiedz :)

Opublikowano

Nie wiem jak w A4 8E/B6, ale w Passacie 3C/B6 trzeba ten przycisk przytrzymać jakieś dwie sekundy.

Opublikowano

Aha bo ja naprawdę myślałem ze klapsa choć trochę się podniesie : :) Ale mówisz ze otwieram zamek centralny bagażnika a jest możliwość zęby samochód był otwarty a bagażnik zamknięty albo odwrotnie żeby samochód był zamknięty a przyciskiem pilota otwieram zamek centralny klapy ?? Chyba na pilocie jest otwieranie całego samochodu i zamykanie eh trochę dziwny bajer:P ale dzięki za odpowiedz :)

jesli kluczykiem przekrecisz w zamku klapy bagaznika-to nawet po otwarciu z pilota-dalej begaznik bedzie zamkniety-otwierasz tylko pilotem :wink4:[br]Dopisany: 14 Grudzień 2009, 23:26_________________________________________________

Nie wiem jak w A4 8E/B6, ale w Passacie 3C/B6 trzeba ten przycisk przytrzymać jakieś dwie sekundy.

no jakąś sekunde trzeba... :wink4:
Opublikowano
  • Autor

Aha ok jutro to wypróbuje i dam znać :P bo dziś już późno a nie chce mi się złazić. Ale ogólnie dzięki :)

Opublikowano

W a4 też trzeba przytrzymać i właśnie wtedy otwiera się tylko klapa bagażnika drzwi są dalej zamknięte.

Opublikowano
  • Autor

Tak właśnie dziś sprawdziłem i faktycznie jest tak jak mówicie :) dzięki

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

hmmm ja też jestem zielony jeśli chodzi o to autko...myślałem że mam coś nie tak bo sam zamek bagażnika mi sie z pilota nie chcial otwierać a tu wystarczy przytrzmać chwile guzik :> dzieki, pzdr!!!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.