Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zwracają Opłatę recyklingową

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pytaj u siebie w Urzedzie Miasta w wydziale komunikacji

Opublikowano

No mogą oddać bo 500 zł piechotą nie chodzi :decayed:

Opublikowano

U mnie to będzie już za 2 samochody, czyli tysiaczek :naughty: Bardzo dobrze, bo płacić za recycling np. 2-3 letniego auta to kradzież w biały dzień.

Opublikowano

U mnie 3 auta...1500zl...co tu zmodzic :evil:

Opublikowano

Wychodzi na to że sprowadzanie i rejestrowanie aut z zagranicy było (a dla tych którzy to robili jeszcze raz będzie) bardzo opłacalne :decayed:

Opublikowano

Nic nie oddadzą na pewno coś wymyślą, jak zwykle :thumbdown:

Na kciuka usiądę jak mi oddadzą 2,5tyś :decayed:

Opublikowano

Na kciuka usiądę jak mi oddadzą 2,5tyś :decayed:

Będę to pamiętał a wyegzekwuję na jakimś ogólnopolskim :decayed:

Pewnie oddadzą bo będzie to tak wyglądało jak z kartami pojazdu bo za nie też oddawali :)

Opublikowano

będzie to tak wyglądało jak z kartami pojazdu bo za nie też oddawali :)

:no:

Opublikowano

Na razie to tylko uznali opłatę za niezgodna z unijnym prawem. O zwracaniu nie było jeszcze mowy. Nasi zrobia wszystko żeby się wykręcić:)

Opublikowano

będzie to tak wyglądało jak z kartami pojazdu bo za nie też oddawali :)

:no:

Oddawali oddawali bo kumpel dostał :)

Opublikowano

dowiedz się co musiał zrobić bo i ja bym sobie chętnie przytulił 3500 zł

Opublikowano

dowiedz się co musiał zrobić bo i ja bym sobie chętnie przytulił 3500 zł

Ale za wyrobienie karty zwracali coś koło 400 zł (nie zwracali pełnej sumy tylko jej większą (dużo większą) część)

Opublikowano

dowiedz się co musiał zrobić bo i ja bym sobie chętnie przytulił 3500 zł

Ale za wyrobienie karty zwracali coś koło 400 zł (nie zwracali pełnej sumy tylko jej większą (dużo większą) część)

dokladnie oddawali kolo 425 zl. Guru dowiedz sie co i gdzie trzeba zlozyc :gwizdanie:

Opublikowano

dowiedz się co musiał zrobić bo i ja bym sobie chętnie przytulił 3500 zł

Ale za wyrobienie karty zwracali coś koło 400 zł (nie zwracali pełnej sumy tylko jej większą (dużo większą) część)

dokladnie oddawali kolo 425 zl. Guru dowiedz sie co i gdzie trzeba zlozyc :gwizdanie:

O kurde to dawno było ale zapytam się go :good:

Opublikowano

Na razie to tylko uznali opłatę za niezgodna z unijnym prawem. O zwracaniu nie było jeszcze mowy.

Dokładnie. Tak właśnie mówili w "RAPORCIE" na TVN Turbo.

Też z chęcią przytulę tysiaczka, a co do zwrotu za kartę pojazdu to nie wiedziałem :chytry:

Opublikowano

Też z chęcią przytulę tysiaczka, a co do zwrotu za kartę pojazdu to nie wiedziałem :chytry:

Mówili przecież o tym też dość głośno i w telewizji i nawet w radiu nie mówiąc już o portalach internetowych

Opublikowano

Jest jeszcze szansa odzyskać? Chyba żadna :mysli:

Opublikowano

Jest jeszcze szansa odzyskać? Chyba żadna :mysli:

Nie wiem po takim okresie może już nie być ale zawsze warto się dowiedzieć :)

Opublikowano

Poczekam może ktoś napisze co gdzie i jak... Teraz trzeba przypilnować recykling.

Swoją drogą ciekawe co wymyślą nowego na miejsce tej opłaty.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.