Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Porównanie alarmów (jaki jest lepszy czy tez wart kupna)


marczan500

Rekomendowane odpowiedzi

witam...

mam pytanie a nawet prozbe w pomocy doboru alarmu

ktory chcialbym sobie zamontowac.

ponizej sa strony allegro z tymi alarmami:

1. http://www.allegro.pl/item851149924_alarm_piloty_scyzoryk_logo_vw_skoda_audi_seat.html

2. http://www.allegro.pl/item847551996_sam_zamontuj_alarm_do_audi_a4_b5_1995_2000r.html

nie znam sie na tym

ale jak mam pojechac do jakiejs firmy i wstawic 3x droższy, a moze nie lepszy. :wallbash:[br]Dopisany: 15 Grudzień 2009, 20:30_________________________________________________kluczyk mam zwykły.

a tu sprzedaja alarm scyzoryk tylko imobilizer przelozyc i grot dorobc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oba są podobne w funkcjach-wiec tu trzebaby przy wyborze kierowac sie opiniami posiadaczy, a nie listą funkcji-popatrz na Feedbacki tych,ktorzy to kupili...

do zamontowania alarmu wybierz dobrego elektryka,bo jesli zlecisz to komus,kto sie na tym kompletnie nie zna-to niedosc ze wyrzucisz pieniadze na alarm-to jeszcze niewiele to zmieni,zalozenie alarmu to jedno,a ukrycie wszystkich jego podzespołów to drugie-bardziej wazne :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak z tym scyzorykiem? bo pytałem już goscia od dorabiania kluczy i on twierdzi ze nie kazdy da się dorobić bo niby szerokość grota sien ie zgadza czy jakoś tak, a mam zwykły kluczyk bez immo, a dodam ze alarmu nie mam tylko pilot z centralką( którą muszę zmienic bo czasami się zacina i nie gasi kierunków) więc podłączenie będzie już łatwiejsze bo wszystko jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szerokość grota sien ie zgadza

grot i mozesz ze swojego klucza przelozyc i nic nie trzeba ciąć :wink4:

jak to nie masz immo? :mysli: skąd ta pewność...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie ma być te immo w tym kluczyku jak to taki zwylkły najzwyklejszy kluczyk jest ( grot zalany w plastku bez mozliwości otwarcia )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie ma być te immo w tym kluczyku jak to taki zwylkły najzwyklejszy kluczyk jest ( grot zalany w plastku bez mozliwości otwarcia )

pytam,bo immo w A4-to standard-pastylka pewnie jest tam w srodku tego klucza :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki to sie sprawdzi, ale ta szerokość grota to robi jakąś ważniejszą rolę bo na allegro jest sporo takich scyzoryków z opise uniwerasalne to znaczy ze mozna dorobic do każdego modelu, jezeli tak to gość od dorabiania kluczy wcale się nie zna :chytry::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na grocie masz symbol np HAA http://cgi.ebay.co.uk/Audi-Uncut-Flip-Key-Blade-New-Style-Remote-Short-Blade_W0QQitemZ260526398407QQcmdZViewItemQQptZUK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM?hash=item3ca8955bc7

tak wygląda i ta sama informacja powinna byc na pilocie z alarmu-jaki grot tam podpasuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko ze te scyzoryki w tych alarmach sa marnej jakosci... niestety made in china... po taniości robione :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

groty są twarde i ciutkę za wąskie.

Lepiej kupić czysty grot oryginalny od kluczykarza, no chyba że oryginalnie masz scyzoryk to można z niego przełożyć.

To samo tyczy się pastylki immo.

Też można ją przełożyć z oryginalnego klucza.

Jeśli nie jest to scyzoryk to wyjęcie pastylki immo z oryginału wiąże się z częsciowym zniszczeniem obudowy kluczyka oryginała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak mój grot kluczyka ma oznaczenie ah . a czy zwykły grot da sie przełożyć do scyzoryka i bedzie pasować? a mam tez pytanie z innej beczki.. bo moj sterownik od c. zamka ma takie wąskie wejscie na kostkę a te z allegro widzę ze jakieś szerokie to znaczy ze będę musiał na nowo chyba wszystko podłaczyć? i macie moze jakiegoś sprawdzonego allegrowicza od sterowników ze scyzorykiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam ten drugi zestaw alarmu. Pół roku temu kupiłem podobny z centralnym i domykaniem szyb. Zamontowałem sam w dwie godziny i działa jak na razie bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...