Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Jakie łożyska kół idą na pierwszy montaż


aron82

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam pytanie. Czy orientujecie sie może jakie łożyska (tzn. jakiego producenta) kół tylnych montowane były czy też są dalej w A4? :mysli:

Mam luzy na łożyskach koł z tyłu i w sklepie z częściami gościu polecił mi łozyska FAG twierdząc, że audi stosuje je na pierwszy montaż..., a w serwisie Audi buraki sami niewiedzą co sprzedają :polew: bo pytałem i żaden niepotrafił mi powiedzieć.

Co Wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, tak się składa, że siedzę w łożyskach i mogę Ci polecić łożyska to FAG / INA. Sądzę, że na 99% były montowane na pierwszy montaż (OEM) w koncernie VAG. W końcu Niemcy tylko swoją rodziną firmę wybiorą. Dobre łożyska też są SKFu, zwłaszcza te niepochodzące z Chin, aczkolwiek one też nie takie złe jak inne "chińczyki". Wystrzegaj się wszelkich chińczyków, typu DPI, CXów, KG czy Complexów.

Jak masz jakieś pytania dotyczące łożysk to piszcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, tak się składa, że siedzę w łożyskach i mogę Ci polecić łożyska to FAG / INA. Sądzę, że na 99% były montowane na pierwszy montaż (OEM) w koncernie VAG. W końcu Niemcy tylko swoją rodziną firmę wybiorą. Dobre łożyska też są SKFu, zwłaszcza te niepochodzące z Chin, aczkolwiek one też nie takie złe jak inne "chińczyki". Wystrzegaj się wszelkich chińczyków, typu DPI, CXów, KG czy Complexów.

Jak masz jakieś pytania dotyczące łożysk to piszcie.

I o taką informację mi chodziło, bo właśnie nie chciałbym wpakować sie w jakąś chińszczyznę.

:good:

Dzięks za pomoc. :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie ponieważ kupiłem w Niemcars (czyli chyba dobry sklep w Wawie) łożyska firmy FAG. Cały elegancki komplet, pudełko FAG, saszetka i k.gwarancyjna FAG ale jak rozpakowałem samo łożysko to jest napisane SKF ITALY. Czy to standard w przypadku FAG-a? Czy ktoś używał SKF-ów z Włoch? Będę wdzięczny za informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...