Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dyno Day


Tukan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam no i jest bylem na dyno day na hamowni w Jatrzebiu i mam 122,5km,309Nm :grin:

http://img352.imageshack.us/img352/6423/sta44341ka2.jpg

Ja mody bede robic po wakacjach jak troszke kasy przyzbieram na GT18 :evil:

Do tego samego tematu wklei swoje wykresy Dawid22 ktory chipowal swoja 1.8T

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obstawialismy Nm dalem 292 bo kezor mnie objezdza 300Nm.Wiec albo on ma wicej albo ja mam mniej :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego Nm? Za 1 razem obstawialo sie KM :rolleyes:

Tukan, nie mozesz porównywac auta na pompie po czipsie i PD serii. Pozatym maxymalne wartosci dokladnie o niczym nie swiadcza. Wazny jest przebieg krzywej

Gzrybol byl?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego Nm? Za 1 razem obstawialo sie KM :rolleyes:

Tukan, nie mozesz porównywac auta na pompie po czipsie i PD serii. Pozatym maxymalne wartosci dokladnie o niczym nie swiadcza. Wazny jest przebieg krzywej

Gzrybol byl?

Aha rozumiem masz racje.Bylem tylko ja i Dawid22 nikt nie przyjechal wiecej!!dlatego poszly bicze w tamtym temacie :a4fan: PS:Masz wykrs swojego autka??? Podeslij mi jak mozesz ten po pierwszym chipie i teraz co masz ok??Dzieki z gory
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obstawialismy Nm dalem 292 bo kezor mnie objezdza 300Nm.Wiec albo on ma wicej albo ja mam mniej :polew:

Keżor Cię robi na mocy. Moment nie ma tu nic do gadania.

P.S. Sora za Offtop...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rez nie masz racji

Nie? To jak, wszystko rozchodzi się o start?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Rozchodzi sie o to, ze kezor ma dlugi plaski przebieg mocy i momentu, dostepny w szerokim zakresie obrotów (polecam poczytac na forum co to jest moment), a Tukan ma narazie krótkie pierdzielniecie w plecy i nic wiecej :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn, szczerze, nie pamiętam jak wyglądał wykres Keżora, ale z drugiej strony widać że u Tukana jest cały czas przyrost mocy aż do 4K, więc różnica tak czy inaczej nie powinna być okrutna. Fakt, faktem że peak momentu przy 2200 a potem dość mocno w dół...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Rozchodzi sie o to, ze kezor ma dlugi plaski przebieg mocy i momentu, dostepny w szerokim zakresie obrotów (polecam poczytac na forum co to jest moment), a Tukan ma narazie krótkie pierdzielniecie w plecy i nic wiecej :polew:

I tu masz racje prezy ok 2200 do moze 3000 jest power np na 2-biegu a potem juz norma!!! Ale trzeba bedzie to zmienic dac ok 380Nm i plaski momet i bedzie git i dla silnika i dla sprzegla :a4fan:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero wróciłem :cheesy: Dzięki Murzyn za pomoc :wink: Na 10 nikogo nie było oprócz nas, kiedy wyjeżdżałem dojechała reszta ekipy co była zapisana na 17 :smiley: Ale Ci co nie pojawili się na 10 to :bicz: :bicz: :bicz: :bicz: potwierdzam, to co powiedział tukan2000 -organizacji zero :sad: Ja sobie wrzuciłem chipa, ponieważ miałem utrzymaną serię :afro:. Może moc nie jest porażająca, ale mi w zupełności wystarczy :evil: A oto efekt dzisiejszych prac:

http://img230.imageshack.us/my.php?image=auding3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero wróciłem :cheesy: Dzięki Murzyn za pomoc :wink: Na 10 nikogo nie było oprócz nas, kiedy wyjeżdżałem dojechała reszta ekipy co była zapisana na 17 :smiley: Ale Ci co nie pojawili się na 10 to :bicz: :bicz: :bicz: :bicz: potwierdzam, to co powiedział tukan2000 -organizacji zero :sad: Ja sobie wrzuciłem chipa, ponieważ miałem utrzymaną serię :afro:. Może moc nie jest porażająca, ale mi w zupełności wystarczy :evil: A oto efekt dzisiejszych prac:

http://img230.imageshack.us/my.php?image=auding3.jpg

Pięknie pięknie podoba mi się wykresik, ja niestety nie shamowałem autka - padnięta uszczelka pod głowicą :angry: ale dobrze było poznać kogoś z forum :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i daje wykres kolegi Gzrybol-a 144,7km 393Nm przy 2523obr/min jest to osprzet seria ponoc i mocny chip

wykresgryzbolks8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego max. moc jest tak nisko i nie rośnie, ten wykres raczej przypomina przebieg momentu :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może się teraz wypowiem jeśli chodzi o organizacje.. ta była... żenująca.. masa BMW ktore poza kolejką wjeżdżali... Seicento przyjechało sobie z ulicy i wjechało od razu na rolki ( samochod rozwozi pizze ) a czekanie to też wogole porażka.. niech sie sam Anioł_sc wypowie ... Futro i inni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...