Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dyno Day

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ale sie niezle wku..... jak bym wiedzial to bym tam nie jechal niby bylem zapisany na 17 a tu hu..a musialem czekac ok poltora godz a jak juz mialem isc na rolki to przyjechal jakis klub ktory byl zapisany i ten frajer mi powiedzial ze mam poczekac az sie shamuje ok 10aut wku.... sie i pojechalem do domu fuckkkkkkkkkkkk zastrzelic to malo

Opublikowano

spojrz na to z drugiej strony.. ktos inny mogl powiedziec tak - przyjechaly A4 i wjechali poza kolejka ( bo nie bylo oficjalnej rezerwacji tylko wszystko na gębe ) a ze wypalilo jak wypalilo to inna sprawa. Co by nie bylo i ile kto nie czekal to przynajmniej autka shamowane za free, przynajmniej ja do tego tak podchdze bo sam czekalem ponad 2 h i mi to zbytni nie przeszkadzalo :a4fan: :a4fan:

Opublikowano
  • Autor

Na temat organizacji juz pisalem w inny temacie zenada po hu..u i tyle.... :bicz:

Opublikowano

Organizacji nie było :bicz:

Opublikowano

cos Pany widze, ze wrazenia srednie. Przy 1 takiej akcji wszyscy co byli z klubu nie miei co marudzic. Wjechalismy wszyscy wieczorkiem, programiki zrobilismy (czesc) za swietne ceny, bradpit'owi wyczyscili przeplywke i zyskal z 40KM.....

Opublikowano
  • Autor

cos Pany widze, ze wrazenia srednie. Przy 1 takiej akcji wszyscy co byli z klubu nie miei co marudzic. Wjechalismy wszyscy wieczorkiem, programiki zrobilismy (czesc) za swietne ceny, bradpit'owi wyczyscili przeplywke i zyskal z 40KM.....

Tam nawet nie patrzyli na stan silnika!!!! A co dopiero przeplywke!!!!
Opublikowano

ok to ja tez sie wypowiem rzeczywiscie organizacji brak.ja myslalem ze jak przyjade to wszystko zrobie na poczekaniu a tam sie okazalo ze najwazniejszego czlowieka co robi z softem nie ma.Pojechal sobie do szwecji.Wiec trza bylo czekac az gosc sciagnie soft ori z auta pozniej on to wysylal netem do kogos a ten ktos dopiero do tego co byl w szwecji.Trwalo to wieki i co chwila brak zasiegu bo w koncu na promie brak tam czegos nie wiem nie wazne w kazdym badz razie totalna porazka.Wiec gdybym dawal 5000 zł to i tak nic bym nie zalatwil bo nie dalo rady.Po co robia takie imprezki skoro najwazniejszego czlowieka nie bylo trza bylo to zrobic jak wroci z wojarzy a nie jak go nie ma.totalnie zawiodlem sie... :bicz:

Opublikowano

Witam. Nie sugerujcie się tymi wykresami tak do końca, z tego co widze są wykonane na inercyjnej hamowni V techa, na nich przeważnie wychodzi zawyżony moment obrotowy i zaniżona moc silnika. Pozdrawiam

Opublikowano

Witam. Nie sugerujcie się tymi wykresami tak do końca, z tego co widze są wykonane na inercyjnej hamowni V techa, na nich przeważnie wychodzi zawyżony moment obrotowy i zaniżona moc silnika. Pozdrawiam

Rogal, ale tam ponoć była obiążeniówka MAHA...

Opublikowano
  • Autor

Rogalotti link=topic=11811.msg147283#msg147283 date=1180479318]

Witam. Nie sugerujcie się tymi wykresami tak do końca, z tego co widze są wykonane na inercyjnej hamowni V techa, na nich przeważnie wychodzi zawyżony moment obrotowy i zaniżona moc silnika. Pozdrawiam

Rogal, ale tam ponoć była obiążeniówka MAHA...

Obcizeniówka?? Nie raczej inercja wygladala tak mahahf9.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.