Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Komplet przedniego zawieszenia do Avanta b5


kuba.olkusz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam koledzy, przyszedl taki czas że w mojej zielonej butelce trzeba wymienic cale przednie zawieszenie, wachacze koncówki drazkow, łączniki stablizatorow itd.

moja prośba do was jest taka, ze potrzebuje godnego polecenia i w miare taniego kompletu tych czesci, wiem ze sa one sprzedawane wlasnie w kompletach i jesli moglbym prosic , to podpowiedzcie mi co mozna kupic w miare rozsadnej cenie, takiego zeby na tym pojezdzic troche, zapewne zmienialiscie u siebie tez, albo mieliscie do czynienia, to prosiłbym o jakies linki lub nazwy firm i ewentualna inna pomoc.

zalezy mi na nie duzej cenie, i w miare dobrej jakosci tych podzespołów, moj bolid jeszcze zime objezdzi bo znowu tragicznie nie jest, ale zawieszenie na wiosne chcialbym juz zmienic, moze pod choinke gwiazdka sprawi mi jakis zestawik, tylko musze wiedzieć co bedzie dobrym zakupem :wink4:

dziekuje wszystkim z góry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcem otwierać nowego tematu więc....

Do wymiany mam wahacz dolny z pozycji kierowcy prawe koło, tylni.

Gdybym kupował w sklepie pewnie bym wytłumaczył... ale chcem zamówić przez allegro

Czy określa sie wahacze z pozycji kierowcy(moje prawe koło czyli -prawy dolny tył) czy też z przed auta, wtedy prawe koło siłą rzeczy będzie lewe(lewy dolny tył)?

Dzięki za odpowiedz dla laika[br]Dopisany: 22 Grudzień 2009, 16:26_________________________________________________Co do tematu kolegi wymieniałem już pare wahaczy, w stosunkowo dobrej cenie do Lemfordera i dobre jakościowo są Febi

Nie narzekam przynajmniej - takie jest moje doświadczenie.

ale jak już napisał Ci Moskal więcej masz w tym temacie

ogólnie number 1 to Lemforder włącznie z ceną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam

Do wymiany mam wahacz dolny z pozycji kierowcy prawe koło, tylni.

Gdybym kupował w sklepie pewnie bym wytłumaczył... ale chcem zamówić przez allegro

Czy określa sie wahacze z pozycji kierowcy(moje prawe koło czyli -prawy dolny tył) czy też z przed auta, wtedy prawe koło siłą rzeczy będzie lewe(lewy dolny tył)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...