Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 ALT] Spadek mocy, brak przyspieszenia,

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Zamieszczam ponizej logi:

VAG-COM Version: Release 409.1-S

Control Module Part Number: 8E0 907 557 
Component and/or Version: 2.0L R4/5VS     0005
     Software Coding: 0011501
     Work Shop Code: WSC 63351
4 Faults Found:
16514 - Oxygen (Lambda) Sensor B1 S1: Malfunction in Circuit
   P0130 - 004 - No Signal/Communication
16684 - Random/Multiple Cylinder Misfire Detected
   P0300 - 001 - Upper Limit Exceeded
16687 - Cylinder 3 Misfire Detected
   P0303 - 001 - Upper Limit Exceeded
16688 - Cylinder 4 Misfire Detected
   P0304 - 001 - Upper Limit Exceeded

Wymienilem swiece. Pozamienialem pozycje cewek. Poprawa na jakies 50 mil i problem pojawil sie ponownie. Zaczyna "telepac buda", auto nie przyspiesza a przede mna podroz do Polski. Jakies rady?

Opublikowano

sonda lambda do sprawdzenia... i spalanie stukowe występuje

Opublikowano

jakie paliwo lejesz?jak masz dostep do vaga logi zrob :wink4:[br]Dopisany: 20 Grudzień 2009, 11:08_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/b6_asn_wypadanie_zaplonow_cylindry_456-t105791.0.html; topicseen moze sie przyda do sprawdzenia-wszakze to nie V-ka,ale kat tez ma wiec i moze u Ciebie katt sie przytkal

Opublikowano
  • Autor

Paliwo standardowe angielskie - Unleaded :) chyba 95 oktanow. Zawsze na Shellu.

Logi w Vagu. Hmm. Nigdy wczesniej nie robilem. :( Moze jakis szybki kurs jak to zrobic?

Obejrzalem http://www.a4-klub.pl/smf/diagnostyka_vag_turbo_i_lmm_videostory-t5265.0.html ale to jest dla diesla.

--------

Znalazlem cos takiego. to chyba wystarczy zeby zrobic logi:

http://www.a4-klub.pl/smf/tdi_diagnostyka_aktualizacja_30_vii_2008-t18478.0.html

Opublikowano

daj nr na pw-powiem co i jak :wink4:[br]Dopisany: 20 Grudzień 2009, 12:08_________________________________________________

chyba 95 oktanow. Zawsze na Shellu.

jak juz na shellu-to zalewaj Ultimate 97,lub na tesco 99- zawsze to lepsza kultura pracy silnika :wink4:
Opublikowano

z tego co widzę potwoim załączniku to uszkodzona lambda i wypadanie zapłonu.

Opublikowano

mysle,ze logi 031,032 i 034 sondy moglyby wyjasnic jej prace,jesli jest uszkodzona-bedzie mialo to wplyw na jej prace,a co sie z tym wiaze-zle ustalenie dawki paliwa i mozliwosc wystapienia spalania stukowego i "odciecia"

Opublikowano
  • Autor

Logi dynamiczne po pojawieniu sie bledow:

logierror.th.jpg

Identyczne bledy jak w pierwszym poscie pojawiaja sie po odlaczeniu sondy - czyli utwierdza mnie to w przekonaniu, ze to wlasnie ona powoduje problem.

Wielkie dzieki dla domjenick :)

Opublikowano

031-wartosci powinny sie zmieniac,a tu jest caly czas 1,991-lambda tu jest wykresik,jak to wyglada

e7998ec2b7f30c92.jpg wiec to jest bardzo ubogo,co powoduje spalanie stukowe-z reszta juz rozmawialismy :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.