Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Utrata mocy


scubi206

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Może ktoś miał podobny przypadek. Otóż sytuacje taką miałem 2 razy. Na trasie przy prędości około 80-90 nagle auto traci moc (prawie nie przyśpiesza), totalny mół. Po zgaszeniu i ponownm odpaleniu wszystko wraca do normy. Podpięcie pod VAG-a, błędów 0. Od czego zacząć diagnozowanie? Dodam, że ostatnio wymianiałem rozrząd, może to mieć jakiś związek?

Pozdrawiam

Kuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm..., dziwne, że błędu nie ma żadnego. Czyżby po ponownym uruchomieniu się kasował? Ja bym sprawdził filtr paliwa..., może paliwa nie dostaje ile powinien..., chyba w każdym innym przypadku powinien być jakiś błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najpewniej wchodzi w tryb awaryjny ...

wpisz w szukacje notlauf , overboost....

tylko dlaczego nie zapisuje żadnego błędu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mialełem identyczny problem jak Ty u mnie pomogło podpiecie pod Vaga i skasowanie bledu( juz nie pamietam jakiego niestety :embarrassed:). Jeśli u Ciebie nie pokazuje zadnego bledu, to proponuje looknac na przeplywke (dosc czesta usterka) koszt jej nie jest znaczacy a ma duzy wplyw na cacko :audi:

Nie wiem czy to wazne ale przed usunieciem bledu pokazywala mi sie kontrolka taki pomaranczowy silnik (jak mocniej deplem) jest to emisja spalin czy jakos tak, jak cos bedziesz wiecej wiedzial to daj znac. Na ten temat (zamulony silnik) bylo bardzo duzo na forum. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...