Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Mój klekot\Włoszka by arass. powoli do przodu


arass

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

W końcu mam swojego klekota o którym zawsze marzyłem, wcześniej jeździłem e36 coupe 320i, audi wydaje mi sie znane troszkę na forum od kolegi "cerB", autko z Włoch rok. 1995 silnik 1Z przebieg 285kkm

Wyposarzenie:

-4x el. szyby

-el skladane regulowane i podgrzewane lusterka

-2x poduchy

-klimatronic

-fotele z regulacją odcinka lędźwiowego

-fabryczna roleta tylnej szyby

W planach lampy przód/tył poliftowe, kierunki boczne to samo, srebrne obwódki na szyby, zderzak z przodu również poliftowy

fotki jeszcze byłego właściciela, za dnia wrzucę własne ;) proszę o sugestie i porady pozdrawiam.

B4TSJ.jpg

1jST49.jpg

B4YS0.jpg

ojJWS.jpg

lampki tył po II lifcie oraz kierunki białe

aVnsrS.jpg

W autku został wymieniony kompletny rozrząd oraz dodane listwy srebrne, niestety nie ori ze względu na cenę oraz ciężko je dostać :( ale wyszło bardzo dobrze :) powoli ale się zmienia, więcej fotek zrobię normalnym aparatem gdy znajdę trochę czasu :)

kjprA.jpg

iQVg9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładna Audiczka:) kolorek fajny, taki jak mój:) ale te lampki z tyłu przydało by się zmienić na te po pierwszym lub drugim lifcie będzie o wiele lepiej no i kieruneczki boczne na białe(przeźroczyste) lub jakieś cleary albo dymione. No jeżeli jest jest więcej funduszu to na przód lampki po 2 lifcie i jakiś ksenonik. Ładnie wypolerowane kominki, też tak chce:) pozdro powodzenia w modach[br]Dopisany: 22 Grudzień 2009, 19:02_________________________________________________Kolego widze ze ramki na szyby też chcesz modzić to polecam tylko ORI ja sobie takie założyłem troche ciężko ale warto. Kupiłem od jednego z klubowiczów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o widze ze tak jak ja kolega przesiad sie z e36 ;( fajna audi oby dobrze sluzyla :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no no, co to za wózek :naughty: no na tym zdjęciu kominy mi się zawsze najbardziej podobały, ciekawe czy teraz przy swojej też tak się uda. Powodzenia w modach! :good:[br]Dopisany: 22 Grudzień 2009, 22:20_________________________________________________aha i jeszcze coś: co do chromów z allegro to ja nie mówię, że kiszka. Bo kumpel ma na a4 i nic mu się nie dzieje... a lepione było w wilgotną pogodę na szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz gdy byla w posiadaniu cerBa wpadla mi w oko, fajna wersja i ogolnie zadbany egzemplarz ;) daj znac jak bedziesz chciał sie jej pozbyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EHHH ten Cerb miał taki ładny wózek , a teraz taka padliną jeździ :tongue4:

ta padlina bedzie zmieniona na polifta :D w 2010 roku :evil:

brakuje mi teraz drewka z włoszki... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no prosze, ładne to to, jak sie chce to mozna? :tongue4: mozna :wink4: zampiony wyrezaj, a przy twoim koloze mysle ze ładnie by było bez listw zogół okien :good: moze kierowniczke sobie wrzucisz po lifcie? :gwizdanie:

autko super, oby dobrze słuzyło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozwolisz ze odpisze w twoim wątku zeby nie kopać wątku arass'a :wink4:[br]Dopisany: 24 Grudzień 2009, 14:29_________________________________________________o tym sleberku tak napisałem względem autka, a sam tez jestem zwolennikiem chromu, tylko byle oryginał a nie chrom na merty :) :bicz3: pozdrowionka i wesołych :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...