Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

200 osób na liście :gwizdanie: :cool1::decayed::kox::evil::shocked::rolleyes:

Tylko 200 :gwizdanie:

Jak byłoby 300 miejsc to tyle osób też by pojechało :wink4:

a nie można dla Warszawki zrobić osobno w Jankach? :decayed:

:polew:[br]Dopisany: 04 Styczeń 2010, 19:19_________________________________________________

200 osób na liście :gwizdanie: :cool1::decayed::kox::evil::shocked::rolleyes:

przypilnuj,żeby cytrynówki była odpowiednia ilość :naughty:

Przypilnuję, nie martw się :decayed:

:good:
Opublikowano
  • Autor

Golfy, czy tam vw - nie wiem dokładnie - na 10-lecie robią na 1500 osób :kox:

Wkrótce i My taki zrobimy :naughty:

Opublikowano

Golfy, czy tam vw - nie wiem dokładnie - na 10-lecie robią na 1500 osób :kox:

Wkrótce i My taki zrobimy :naughty:

to jak w tych 1500 osobach znajdzie się 15 takich Poźków to będzie nie zły młyn :polew:

Opublikowano

200 osób na liście :gwizdanie: :cool1::decayed::kox::evil::shocked::rolleyes:

Tylko 200 :gwizdanie:

Jak byłoby 300 miejsc to tyle osób też by pojechało :wink4:

Ale nie ukrywajmy że na ponad 40000 userów ten wynik nie poraża :)

Tak jak mówię.Blokuje nas ilość miejsc w hotelach :wink4:

Opublikowano

Golfy, czy tam vw - nie wiem dokładnie - na 10-lecie robią na 1500 osób :kox:

Wkrótce i My taki zrobimy :naughty:

Na WV Manii 2009 w Pruszczu GD było ponad 1500 aut :naughty::decayed:
Opublikowano

200 osób na liście :gwizdanie: :cool1::decayed::kox::evil::shocked::rolleyes:

Tylko 200 :gwizdanie:

Jak byłoby 300 miejsc to tyle osób też by pojechało :wink4:

a nie można dla Warszawki zrobić osobno w Jankach? :decayed:

Taaa.Najlepiej na parkingu pod Ikeą.W pobliżu McDonald's to i coś zjeść będzie można :decayed:

Opublikowano

200 osób na liście :gwizdanie: :cool1::decayed::kox::evil::shocked::rolleyes:

Tylko 200 :gwizdanie:

Jak byłoby 300 miejsc to tyle osób też by pojechało :wink4:

a nie można dla Warszawki zrobić osobno w Jankach? :decayed:

Taaa.Najlepiej na parkingu pod Ikeą.W pobliżu McDonald's to i coś zjeść będzie można :decayed:

Dobra to Warszawę można z listy Bukowiny powykreślać jak już mają nową miejscówkę :decayed:

Opublikowano

200 osób na liście :gwizdanie: :cool1::decayed::kox::evil::shocked::rolleyes:

Tylko 200 :gwizdanie:

Jak byłoby 300 miejsc to tyle osób też by pojechało :wink4:

a nie można dla Warszawki zrobić osobno w Jankach? :decayed:

Taaa.Najlepiej na parkingu pod Ikeą.W pobliżu McDonald's to i coś zjeść będzie można :decayed:

prezes przyklepał,czyli postanowione :decayed:

Opublikowano

a nie można dla Warszawki zrobić osobno w Jankach? :decayed:

właśnie trzeba nad tym pomyśleć bo już mam dosyć centusiów z byłej stolicy :naughty: :naughty: :naughty::decayed:[br]Dopisany: 04 Styczeń 2010, 19:46_________________________________________________

Golfy, czy tam vw - nie wiem dokładnie - na 10-lecie robią na 1500 osób :kox:

Wkrótce i My taki zrobimy :naughty:

to jak w tych 1500 osobach znajdzie się 15 takich Poźków to będzie nie zły młyn :polew:

Hugienjik by osiwiał :kox: :kox: :kox: :kox: :decayed:

Opublikowano

a nie można dla Warszawki zrobić osobno w Jankach? :decayed:

właśnie trzeba nad tym pomyśleć bo już mam dosyć centusiów z byłej stolicy :naughty: :naughty: :naughty::decayed:

z kim Ty byś wtedy gadał? :decayed:

Opublikowano

z kim Ty byś wtedy gadał? :decayed:

jak to z kim ? z warchołami z radumia :decayed:

albo innymi moimi przyjaciółmi z opola czy chrzanowa :naughty::decayed:

Opublikowano

z kim Ty byś wtedy gadał? :decayed:

jak to z kim ? z warchołami z radumia :decayed:

albo innymi moimi przyjaciółmi z opola czy chrzanowa :naughty::decayed:

:decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Mysle, ze Tomeks tez nie bedzie mial z kim gadac, wiec stworza kolka odrzutkow...

Trzeniek zagadaj z nim zeby jechal wczesniej, bo nie chcemy razem jechac... :polew:

Opublikowano

ja już go zapraszałem wcześniej na libację do Krk ale to miękka pytka jest :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano
:decayed: :decayed:
Opublikowano

ja już go zapraszałem wcześniej na libację do Krk ale to miękka pytka jest :gwizdanie: :naughty:

panie,jak nie przyjadę wcześniej,to na pewno zostanę dłużej :cool1:

a w ogóle,to strasznie mi te pomorskie sunie rozpuszczasz :disgust: :bicz3:

Opublikowano

Tomeks, a dlaczego swoją fotę wrzuciłeś na awatar :mysli:

Opublikowano

Tomeks jest ze mną ustawiony po zlocie jedzie bzykać czekoladki do Brukseli :kox:

Tylko pamiętaj Tomeks abyś zabrał perfumki damskie bo jak czekoladkę dobrze dojedziesz i się spoci to z deka jebie octem

:polew:

Opublikowano

Tomeks jest ze mną ustawiony po zlocie jedzie bzykać czekoladki do Brukseli :kox:

:naughty:

Tylko pamiętaj Tomeks abyś zabrał perfumki damskie bo jak czekoladkę dobrze dojedziesz i się spoci to z deka jebie octem

:polew: padłem :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
:shocked: :shocked: :shocked::polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.