Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tomeks jest ze mną ustawiony po zlocie jedzie bzykać czekoladki do Brukseli :kox:

Tylko pamiętaj Tomeks abyś zabrał perfumki damskie bo jak czekoladkę dobrze dojedziesz i się spoci to z deka jebie octem

:polew:

j**any :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Tomeks jest ze mną ustawiony po zlocie jedzie bzykać czekoladki do Brukseli :kox:

:naughty:

Tylko pamiętaj Tomeks abyś zabrał perfumki damskie bo jak czekoladkę dobrze dojedziesz i się spoci to z deka jebie octem

:polew: padłem :polew: :polew: :polew:

żadnym octem

czekoladka śmierdzi asfaltem :gwizdanie:

Opublikowano

zaraz się zacznie ... :gwizdanie:, jak tu jeden taki filetowy specjalista od asfaltów wpadnie :naughty:

Opublikowano

zaraz się zacznie ... :gwizdanie:, jak tu jeden taki filetowy specjalista od asfaltów wpadnie :naughty:

"specjalista od asfaltów" :polew: :polew:

Opublikowano

Tomeks jest ze mną ustawiony po zlocie jedzie bzykać czekoladki do Brukseli :kox:

Tylko pamiętaj Tomeks abyś zabrał perfumki damskie bo jak czekoladkę dobrze dojedziesz i się spoci to z deka jebie octem

:polew:

j**any :polew: :polew: :polew:

Grzesio nie j**any tylko kopsnij mi cod BIC swojego banku bo nie mogę kasy wysłać za zlot...to tak przy okazji. :hi:

Opublikowano

czekoladka śmierdzi asfaltem :gwizdanie:

asfalt jedyne co ma wspólnego z czekoladką to to, że też się topi jak jest upał :decayed:

Opublikowano

czekoladka śmierdzi asfaltem :gwizdanie:

asfalt jedyne co ma wspólnego z czekoladką to to, że też się topi jak jest upał :decayed:

:polew:

Opublikowano

czekoladka śmierdzi asfaltem :gwizdanie:

asfalt jedyne co ma wspólnego z czekoladką to to, że też się topi jak jest upał :decayed:

:polew:

:polew:
Opublikowano

:hi:

mozna bedzie was odwiedzic :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

mozna bedzie was odwiedzic :gwizdanie:

:no:

Taki żarcik :polew:

Opublikowano

:hi:

mozna bedzie was odwiedzic :gwizdanie:

:no:

Taki żarcik :polew:

nie no zapytalem zeby nie bylo ze sie wpraszam z buciorami na posciel :polew: nie znacie mnie swiezak jestem na tym forum i wogole ale tak samo jak wy mam wspolna pasje, mieszkam niedaleko miejsca gdzie bedzie wasz zlot wiec milo by bylo was przywitac :>

Opublikowano

Wpadaj i o nic nie pytaj - każdy mile widziany - każda skrzynka piwa do opanowania :decayed:

Opublikowano
  • Autor

nie no zapytalem zeby nie bylo ze sie wpraszam z buciorami na posciel :polew: nie znacie mnie swiezak jestem na tym forum i wogole ale tak samo jak wy mam wspolna pasje, mieszkam niedaleko miejsca gdzie bedzie wasz zlot wiec milo by bylo was przywitac :>

Zapraszamy :good:

BTW lokalne trunki uwielbiamy :decayed:

Opublikowano

Wpadaj i o nic nie pytaj - każdy mile widziany - każda skrzynka piwa do opanowania :decayed:

A no jak tak to zapraszamy jak najbardziej :decayed:

Opublikowano

Jak przyjedziesz i nic nie będziesz jadł i pił i do tego przywieziesz Mironowi spryskiwacz do auta bo od pół roku ma sucho w zbiorniczku (kryzys) to przyjeżdżaj śmiało :gwizdanie:

Opublikowano

sliwowica bedzie ale nie mam takiej ilosci by was zaspokoic ;(

Opublikowano

sliwowica bedzie ale nie mam takiej ilosci by was zaspokoic ;(

my duzo nie pijemy wiec spoko dasz rade :gwizdanie:
Opublikowano

sliwowica bedzie ale nie mam takiej ilosci by was zaspokoic ;(

dobrymi ilosciami to ja sie zajmuje :decayed:

Opublikowano

Jak przyjedziesz i nic nie będziesz jadł i pił i do tego przywieziesz Mironowi spryskiwacz do auta bo od pół roku ma sucho w zbiorniczku (kryzys) to przyjeżdżaj śmiało :gwizdanie:

Ty Poziek...nigdy bym nie przypuszczał że przyznam Ci rację :polew:

ale to prawda, jechaliśmy z Nim na narty to w sumie 5 razy użył sprysków :> no i dopiero jak go poprosiłem bo nic już nie było widać :decayed:

to ja wiem co Mu kupie na te urodziny :polew:

Opublikowano

Jak przyjedziesz i nic nie będziesz jadł i pił i do tego przywieziesz Mironowi spryskiwacz do auta bo od pół roku ma sucho w zbiorniczku (kryzys) to przyjeżdżaj śmiało :gwizdanie:

Ty Poziek...nigdy bym nie przypuszczał że przyznam Ci rację :polew:

ale to prawda, jechaliśmy z Nim na narty to w sumie 5 razy użył sprysków :> no i dopiero jak go poprosiłem bo nic już nie było widać :decayed:

to ja wiem co Mu kupie na te urodziny :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.