Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy


jarko

Rekomendowane odpowiedzi

Tomeks jest ze mną ustawiony po zlocie jedzie bzykać czekoladki do Brukseli :kox:

Tylko pamiętaj Tomeks abyś zabrał perfumki damskie bo jak czekoladkę dobrze dojedziesz i się spoci to z deka jebie octem

:polew:

j**any :polew: :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomeks jest ze mną ustawiony po zlocie jedzie bzykać czekoladki do Brukseli :kox:

:naughty:

Tylko pamiętaj Tomeks abyś zabrał perfumki damskie bo jak czekoladkę dobrze dojedziesz i się spoci to z deka jebie octem

:polew: padłem :polew: :polew: :polew:

żadnym octem

czekoladka śmierdzi asfaltem :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaraz się zacznie ... :gwizdanie:, jak tu jeden taki filetowy specjalista od asfaltów wpadnie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaraz się zacznie ... :gwizdanie:, jak tu jeden taki filetowy specjalista od asfaltów wpadnie :naughty:

"specjalista od asfaltów" :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomeks jest ze mną ustawiony po zlocie jedzie bzykać czekoladki do Brukseli :kox:

Tylko pamiętaj Tomeks abyś zabrał perfumki damskie bo jak czekoladkę dobrze dojedziesz i się spoci to z deka jebie octem

:polew:

j**any :polew: :polew: :polew:

Grzesio nie j**any tylko kopsnij mi cod BIC swojego banku bo nie mogę kasy wysłać za zlot...to tak przy okazji. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekoladka śmierdzi asfaltem :gwizdanie:

asfalt jedyne co ma wspólnego z czekoladką to to, że też się topi jak jest upał :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekoladka śmierdzi asfaltem :gwizdanie:

asfalt jedyne co ma wspólnego z czekoladką to to, że też się topi jak jest upał :decayed:

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

mozna bedzie was odwiedzic :gwizdanie:

:no:

Taki żarcik :polew:

nie no zapytalem zeby nie bylo ze sie wpraszam z buciorami na posciel :polew: nie znacie mnie swiezak jestem na tym forum i wogole ale tak samo jak wy mam wspolna pasje, mieszkam niedaleko miejsca gdzie bedzie wasz zlot wiec milo by bylo was przywitac :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadaj i o nic nie pytaj - każdy mile widziany - każda skrzynka piwa do opanowania :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no zapytalem zeby nie bylo ze sie wpraszam z buciorami na posciel :polew: nie znacie mnie swiezak jestem na tym forum i wogole ale tak samo jak wy mam wspolna pasje, mieszkam niedaleko miejsca gdzie bedzie wasz zlot wiec milo by bylo was przywitac :>

Zapraszamy :good:

BTW lokalne trunki uwielbiamy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadaj i o nic nie pytaj - każdy mile widziany - każda skrzynka piwa do opanowania :decayed:

A no jak tak to zapraszamy jak najbardziej :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przyjedziesz i nic nie będziesz jadł i pił i do tego przywieziesz Mironowi spryskiwacz do auta bo od pół roku ma sucho w zbiorniczku (kryzys) to przyjeżdżaj śmiało :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sliwowica bedzie ale nie mam takiej ilosci by was zaspokoic ;(

my duzo nie pijemy wiec spoko dasz rade :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sliwowica bedzie ale nie mam takiej ilosci by was zaspokoic ;(

dobrymi ilosciami to ja sie zajmuje :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przyjedziesz i nic nie będziesz jadł i pił i do tego przywieziesz Mironowi spryskiwacz do auta bo od pół roku ma sucho w zbiorniczku (kryzys) to przyjeżdżaj śmiało :gwizdanie:

Ty Poziek...nigdy bym nie przypuszczał że przyznam Ci rację :polew:

ale to prawda, jechaliśmy z Nim na narty to w sumie 5 razy użył sprysków :> no i dopiero jak go poprosiłem bo nic już nie było widać :decayed:

to ja wiem co Mu kupie na te urodziny :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przyjedziesz i nic nie będziesz jadł i pił i do tego przywieziesz Mironowi spryskiwacz do auta bo od pół roku ma sucho w zbiorniczku (kryzys) to przyjeżdżaj śmiało :gwizdanie:

Ty Poziek...nigdy bym nie przypuszczał że przyznam Ci rację :polew:

ale to prawda, jechaliśmy z Nim na narty to w sumie 5 razy użył sprysków :> no i dopiero jak go poprosiłem bo nic już nie było widać :decayed:

to ja wiem co Mu kupie na te urodziny :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...