Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Niech coś mają z życia zanim w Bukowinie te kartony wódy będą wnosić :wink4

I Ty zas przyweziesz jedna cwiartke :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Krolu daj spokój z tym przepraszaniam na PW - przeca to żarty

Opublikowano

Niech coś mają z życia zanim w Bukowinie te kartony wódy będą wnosić :wink4

I Ty zas przyweziesz jedna cwiartke :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

daj spokój z tym przepraszniam na PW

Kraolu nie daj się WALCZ :polew:

Opublikowano

Niech coś mają z życia zanim w Bukowinie te kartony wódy będą wnosić :wink4

I Ty zas przyweziesz jedna cwiartke :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Się nie ciesz - w trica promil pójdzie, agresor się włączy to i z kopa dostaniesz solidnie :polew:

Opublikowano

Trzeniek - niech pobrykaja troche dzieciaki

Niech coś mają z życia zanim w Bukowinie te kartony wódy będą wnosić :wink4:[br]Dopisany: 01 Luty 2010, 21:04_________________________________________________Tak to widzisz Trzeniek jest - płaczą od miesięcy, żeby im kase pożyczyć - że choć raz na zlota chcą pojechać - że w dwa lata odadzą - pożyczysz - i od razu kozaczą :)

gada ten co na spotach w MaCu zawsze je jabłko :wink4: :wink4: :wink4:

Dla tych z zadupia ... MaC -> to taka restauracja z hamburgierami :naughty:

[br]Dopisany: 01 Luty 2010, 21:10_________________________________________________

Niech coś mają z życia zanim w Bukowinie te kartony wódy będą wnosić :wink4

I Ty zas przyweziesz jedna cwiartke :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Krolu daj spokój z tym przepraszaniam na PW - przeca to żarty

Ty mi jeszcze wisisz jeden przelew za sobotę... :!:

Opublikowano

Trzeniek - niech pobrykaja troche dzieciaki

Niech coś mają z życia zanim w Bukowinie te kartony wódy będą wnosić :wink4:[br]Dopisany: 01 Luty 2010, 21:04_________________________________________________Tak to widzisz Trzeniek jest - płaczą od miesięcy, żeby im kase pożyczyć - że choć raz na zlota chcą pojechać - że w dwa lata odadzą - pożyczysz - i od razu kozaczą :)

gada ten co na spotach w MaCu zawsze je jabłko :wink4: :wink4: :wink4:

Dla tych z zadupia ... MaC -> to taka restauracja z hamburgierami :naughty:

...........no Guru :decayed:[br]Dopisany: 01 Luty 2010, 21:11_________________________________________________Krolu kase Ci pożyczyłem ( w końcu obiecałem ) ale z ciuchami mogę nic nie wymyśleć :( u mnie w domu nikt nie ma takiego rozmiaru ) - musisz jechać w tym co masz :confused4:

Opublikowano

A siostry jakiej miron nie posiadasz?? :decayed:[br]Dopisany: 01 Luty 2010, 21:14_________________________________________________Daj innym szanse na udaną zabawe :naughty:[br]Dopisany: 01 Luty 2010, 21:14_________________________________________________fatałaszek może jakiś podpasuje :gwizdanie:

Opublikowano

Trzeniek - niech pobrykaja troche dzieciaki

Niech coś mają z życia zanim w Bukowinie te kartony wódy będą wnosić :wink4:[br]Dopisany: 01 Luty 2010, 21:04_________________________________________________Tak to widzisz Trzeniek jest - płaczą od miesięcy, żeby im kase pożyczyć - że choć raz na zlota chcą pojechać - że w dwa lata odadzą - pożyczysz - i od razu kozaczą :)

gada ten co na spotach w MaCu zawsze je jabłko :wink4: :wink4: :wink4:

Dla tych z zadupia ... MaC -> to taka restauracja z hamburgierami :naughty:

:polew: :polew:

Trzeniek - niech pobrykaja troche dzieciaki

Niech coś mają z życia zanim w Bukowinie te kartony wódy będą wnosić :wink4:[br]Dopisany: 01 Luty 2010, 21:04_________________________________________________Tak to widzisz Trzeniek jest - płaczą od miesięcy, żeby im kase pożyczyć - że choć raz na zlota chcą pojechać - że w dwa lata odadzą - pożyczysz - i od razu kozaczą :)

gada ten co na spotach w MaCu zawsze je jabłko :wink4: :wink4: :wink4:

Dla tych z zadupia ... MaC -> to taka restauracja z hamburgierami :naughty:

...........no Guru :decayed:

To teraz masz już przewalone w piątek :baseball:

:decayed:

Opublikowano

Z tymi ciuchami dales po piz..e :polew: :polew: :polew: :polew: ale daj mu swojego t-shirta rozetnie zszyje bedzie mial dwa,albo zrobi z niego bluze :decayed:

Opublikowano

...........no Guru :decayed:[br]Dopisany: 01 Luty 2010, 21:11_________________________________________________Krolu kase Ci pożyczyłem ( w końcu obiecałem ) ale z ciuchami mogę nic nie wymyśleć :( u mnie w domu nikt nie ma takiego rozmiaru ) - musisz jechać w tym co masz :confused4:

ciiiiiiiiiiiii nie mów im ile ważę, bo się przestana bać :decayed:

Opublikowano

kurtke bym powiedział :polew:

Opublikowano

Z tymi ciuchami dales po piz..e :polew: :polew: :polew: :polew: ale daj mu swojego t-shirta rozetnie zszyje bedzie mial dwa,albo zrobi z niego bluze :decayed:

:disgust: :disgust: :disgust: :disgust: :disgust:

Opublikowano

Z tymi ciuchami dales po piz..e :polew: :polew: :polew: :polew: ale daj mu swojego t-shirta rozetnie zszyje bedzie mial dwa,albo zrobi z niego bluze :decayed:

:polew: :polew: :polew:

...........no Guru :decayed:[br]Dopisany: 01 Luty 2010, 21:11_________________________________________________Krolu kase Ci pożyczyłem ( w końcu obiecałem ) ale z ciuchami mogę nic nie wymyśleć :( u mnie w domu nikt nie ma takiego rozmiaru ) - musisz jechać w tym co masz :confused4:

ciiiiiiiiiiiii nie mów im ile ważę, bo się przestana bać :decayed:

Zawsze możesz ich na waleta po korytarzach na zlocie poganiać - może kto sie przerazi :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

żeś strasznie rozpuścił te sunie :cool1:

To już nie owieczki, kozice...

Teraz Śląskie sunie :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

...........no Guru :decayed:[br]Dopisany: 01 Luty 2010, 21:11_________________________________________________Krolu kase Ci pożyczyłem ( w końcu obiecałem ) ale z ciuchami mogę nic nie wymyśleć :( u mnie w domu nikt nie ma takiego rozmiaru ) - musisz jechać w tym co masz :confused4:

ciiiiiiiiiiiii nie mów im ile ważę, bo się przestana bać :decayed:

Zawsze możesz ich na waleta po korytarzach na zlocie poganiać - może kto sie przerazi :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew:

Opublikowano

mam nauczkę było się odzywać :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Zawsze możesz ich na waleta po korytarzach na zlocie poganiać - może kto sie przerazi

:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

żeś strasznie rozpuścił te sunie :cool1:

To już nie owieczki, kozice...

Teraz Śląskie sunie :naughty: :naughty: :naughty:

Te a na tą twoją wiochę to najazd chcesz :bicz3:

:decayed:

Opublikowano

...........no Guru :decayed:[br]Dopisany: 01 Luty 2010, 21:11_________________________________________________Krolu kase Ci pożyczyłem ( w końcu obiecałem ) ale z ciuchami mogę nic nie wymyśleć :( u mnie w domu nikt nie ma takiego rozmiaru ) - musisz jechać w tym co masz :confused4:

ciiiiiiiiiiiii nie mów im ile ważę, bo się przestana bać :decayed:

Krolu jest mojej wagi :good:

no chyba że Guregoru zsiądzie mu z barana :gwizdanie:

Opublikowano

żeś strasznie rozpuścił te sunie :cool1:

To już nie owieczki, kozice...

Teraz Śląskie sunie :naughty: :naughty: :naughty:

ładnym kózkom nigdy nie mówię nie :cool1:

...byle nie mlaskały za bardzo :gwizdanie:

Opublikowano

Nie śmiejcie się chłopy - nie będzie tak wesoło, jak się który w ucieczce wy***przy o dywan :naughty::kox:

...........no Guru :decayed:[br]Dopisany: 01 Luty 2010, 21:11_________________________________________________Krolu kase Ci pożyczyłem ( w końcu obiecałem ) ale z ciuchami mogę nic nie wymyśleć :( u mnie w domu nikt nie ma takiego rozmiaru ) - musisz jechać w tym co masz :confused4:

ciiiiiiiiiiiii nie mów im ile ważę, bo się przestana bać :decayed:

Krolu jest mojej wagi :good:

no chyba że Guregoru zsiądzie mu z barana :gwizdanie:

2 w 1 :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.