Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

...........no Guru :decayed:[br]Dopisany: 01 Luty 2010, 21:11_________________________________________________Krolu kase Ci pożyczyłem ( w końcu obiecałem ) ale z ciuchami mogę nic nie wymyśleć :( u mnie w domu nikt nie ma takiego rozmiaru ) - musisz jechać w tym co masz :confused4:

ciiiiiiiiiiiii nie mów im ile ważę, bo się przestana bać :decayed:

Krolu jest mojej wagi :good:

no chyba że Guregoru zsiądzie mu z barana :gwizdanie:

:polew:

żeś strasznie rozpuścił te sunie :cool1:

To już nie owieczki, kozice...

Teraz Śląskie sunie :naughty: :naughty: :naughty:

ładnym kózkom nigdy nie mówię nie :cool1:

...byle nie mlaskały za bardzo :gwizdanie:

Tak to już wiemy :polew:

Opublikowano

żeś strasznie rozpuścił te sunie :cool1:

To już nie owieczki, kozice...

Teraz Śląskie sunie :naughty: :naughty: :naughty:

ładnym kózkom nigdy nie mówię nie :cool1:

...byle nie mlaskały za bardzo :gwizdanie:

Tylko gumiaczki czerwone należy wdziać :polew:

Opublikowano

żeś strasznie rozpuścił te sunie :cool1:

To już nie owieczki, kozice...

Teraz Śląskie sunie :naughty: :naughty: :naughty:

ładnym kózkom nigdy nie mówię nie :cool1:

...byle nie mlaskały za bardzo :gwizdanie:

Tylko gumiaczki czerwone należy wdziać :polew:

Jeden zeby nie sp***doliła :wink4:
Opublikowano

...........no Guru :decayed:[br]Dopisany: 01 Luty 2010, 21:11_________________________________________________Krolu kase Ci pożyczyłem ( w końcu obiecałem ) ale z ciuchami mogę nic nie wymyśleć :( u mnie w domu nikt nie ma takiego rozmiaru ) - musisz jechać w tym co masz :confused4:

ciiiiiiiiiiiii nie mów im ile ważę, bo się przestana bać :decayed:

Krolu jest mojej wagi :good:

no chyba że Guregoru zsiądzie mu z barana :gwizdanie:

2 w 1 :naughty:

Dla ścisłości to tam pisze "zsiądzie mu z barana" to bez skojarzeń mi tu :decayed:

Opublikowano

No mi o trójkącik nie chodziło absolutnie :naughty::kox:

Opublikowano

Widzicie tak rozkręciłem spoty gliwickie.. a nie jakiś miron..

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

No mi o trójkącik nie chodziło absolutnie :naughty::kox:

Jaaasssnnnneee :polew::decayed:[br]Dopisany: 01 Luty 2010, 21:26_________________________________________________

Widzicie tak rozkręciłem spoty gliwickie.. a nie jakiś miron..

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Widzicie tak rozkręciłem spoty gliwickie.. a nie jakiś miron..

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Kurna - Trzeniek wysiada ze swoją pasją do powiększania TRZcionki :polew: :polew:

Opublikowano

Widzicie tak rozkręciłem spoty gliwickie.. a nie jakiś miron..

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

jak ja rozkręcałem Gliwickie to Ty jeszcze po komisach za A4 biegałeś a info o klubach w bibliotekach szukałeś

Opublikowano

Widzicie tak rozkręciłem spoty gliwickie.. a nie jakiś miron..

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

jak ja rozkręcałem Gliwickie to Ty jeszcze po komisach za A4 biegałeś a info o klubach w bibliotekach szukałeś

no i nabiliście przez ten czas aż 40 stron w 7 miesięcy :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: prawie jak LUBLIN :naughty: :naughty:

Opublikowano

kto następny napisze pod tym postem ma gratisowe odliczanie do 17 u Cubera :gwizdanie: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano
:kox:
Opublikowano

:kox:

no dobra , następny :decayed:

Opublikowano

kto następny napisze pod tym postem ma gratisowe odliczanie do 17 u Cubera :gwizdanie: :decayed: :decayed: :decayed:

:polew: :polew: :polew:

I tak nie jadę :gwizdanie:[br]Dopisany: 01 Luty 2010, 21:33_________________________________________________A w Krakowie dopiero na Wielkanoc będę :naughty:

Opublikowano

:kox:

to odliczanie to jakaś dewiacja jest?

Opublikowano

kto następny napisze pod tym postem ma gratisowe odliczanie do 17 u Cubera :gwizdanie: :decayed: :decayed: :decayed:

:polew: :polew: :polew:

I tak nie jadę :gwizdanie:

spoko , Cuber jeździ do Legnicy :decayed:

Będziesz miał kropka w realu :polew: :polew:

Opublikowano

Nosz kurna - to ja cofam, co napisałem i nie myślałem o tym, co się mogło wydawać, że myślałem :polew: :polew:[br]Dopisany: 01 Luty 2010, 21:35_________________________________________________pardon :laghing2:

Opublikowano

ty siedź cicho :decayed: - bo dam mu krawata

:naughty: :naughty:

Opublikowano

Przyszedł Pomorzowianianin Pomorszak Bieniek i zj***ł temat , wszyscy uciekli :disgust:[br]Dopisany: 01 Luty 2010, 21:50_________________________________________________Tomeks , pamiętaj o jodzie w słoiku :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

Przyszedł Pomorzowianianin Pomorszak Bieniek i zj***ł temat , wszyscy uciekli :disgust:

Ty zostales :kwasny:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.