Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja tam nie pamiętam...kiedy NIE miałem jakiegoś % w ręce na zlocie :decayed:

Opublikowano

dobrze, że tylko w ręce.... jak byś wypił dopiero by się działo :kox::polew: :polew: :polew:

zabiera ktoś sprzęty zimowe?

Opublikowano

no przecież dopiero co się o to pytałem :decayed:

pany tak się zastanawiam. alko jest w cenie zlotu czy trzeba coś brać do bagażnika ?

Opublikowano

ja też wysłałem własnie

Opublikowano

chodziło mi o sprzęty zimowe w postaci sanek, bobslejów, nart lub snowboardu :gwizdanie:

sprzęt w płynie to oczywista oczywistość :decayed:

ja przelew zrobiłem w niedziele 21.02 więc sianko powinno już być..

Opublikowano

wiem wiem. taki dżołk :wink4:

ja tam sprzętów nie biorę. jazda pod wpływem bywa groźna :tongue4:

Opublikowano

zaraz pokoloruje kolejne owieczki :cool1:[br]Dopisany: 26 Luty 2010, 19:24_________________________________________________wygląda na to że połowa z listy nie jedzie dzięki czemu organizatorzy będą się nieźle bawić :decayed:

przypominam że zaliczek nie zwracamy a termin wpłat za zlot mija w poniedziałek :gwizdanie:

Opublikowano

przypominam że zaliczek nie zwracamy a termin wpłat za zlot mija w poniedziałek :gwizdanie

przed dwoma godz. kasa poszła

Opublikowano

zaraz pokoloruje kolejne owieczki :cool1:[br]Dopisany: 26 Luty 2010, 19:24_________________________________________________wygląda na to że połowa z listy nie jedzie dzięki czemu organizatorzy będą się nieźle bawić :decayed:

przypominam że zaliczek nie zwracamy a termin wpłat za zlot mija w poniedziałek :gwizdanie:

Upss zapomniałem :embarrassed:....

Ale przelew właśnie poszedł :wink4:........

Opublikowano

ja też dopiero teraz puściłem kase :embarrassed:

Opublikowano

ja puszcze w poniedziałek :good:

Opublikowano
  • Autor

ja puszcze w poniedziałek :good:

Podpisz się tym razem :naughty:

Opublikowano

ja puszcze w poniedziałek :good:

Podpisz się tym razem :naughty:

:polew:

Opublikowano
  • Autor

UWAGA: Są 3 wolne miejsca, jeżeli ktoś chętny to zapraszamy :good:

Opublikowano

UWAGA: Są 3 wolne miejsca, jeżeli ktoś chętny to zapraszamy :good:

czyli moje PW do ludzi - żeby nie jechać bo szkoda kasy i jest drętwo skutkuje - ludzie się powoli wykruszają :naughty:

Opublikowano
  • Autor

UWAGA: Są 3 wolne miejsca, jeżeli ktoś chętny to zapraszamy :good:

czyli moje PW do ludzi - żeby nie jechać bo szkoda kasy i jest drętwo skutkuje - ludzie się powoli wykruszają :naughty:

Właśnie zastanawiało mnie dlaczego Wszyscy piszą że po otrzymaniu PW rezygnują :gwizdanie:

Opublikowano

jarko, trueogre - puściłem Wam PW w pewnej sprawie :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

jarko, trueogre - puściłem Wam PW w pewnej sprawie :gwizdanie:

Poszła odp. :decayed:

Po raz już któryś tam mamy komplet na liście :good:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.