Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no właśnie ciekaw jestem jak będzie z przydziałem pokoi ilu osobowe itp :naughty:

A czym się kierują organizatorzy przy przydzielaniu pokoi? :naughty::decayed: :gwizdanie:

wysokością przelewu :decayed:

to Miron znowu w tym roku masz pokój w piwnicach hotelu :decayed:

nie nie

Jarko mówił, że od Mirona dostał tyle, że na parking styknie tym razem :naughty:

Na parking 3 km przed Bukowina.

Opublikowano

jestem przyzwyczajony - jak się płaci 35zł za 2 dni zlotu to trzeba sie spodziewać gorszych warunków

Opublikowano

miron,masz miejscówkę na parkingu :cool1:

...tylko weź karimatę,żebyś na gołym śniegu nie spał :wink4:

Opublikowano

miron,masz miejscówkę na parkingu :cool1:

...tylko weź karimatę,żebyś na gołym śniegu nie spał :wink4:

byle nie spał w Evce Pozia bo 2 dni pracy na biegu jałowym w tym aucie wyszedł by 1000zł za pobyt :polew::kox:
Opublikowano

miron,masz miejscówkę na parkingu :cool1:

...tylko weź karimatę,żebyś na gołym śniegu nie spał :wink4:

byle nie spał w Evce Pozia bo 2 dni pracy na biegu jałowym w tym aucie wyszedł by 1000zł za pobyt :polew::kox:

netto :kox::tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

miron,masz miejscówkę na parkingu :cool1:

...tylko weź karimatę,żebyś na gołym śniegu nie spał :wink4:

twardy jestem to i dam rade :decayed:

Opublikowano

twardy jestem

może i twardy jesteś,nie wiem,Trzońka trzeba by pytać,ale technikę masz na pewno kiepską :cool1:

...widziałem twoją żonkę na trzech zlotach i wyglądała na strasznie niedopieszczoną :gwizdanie:

Opublikowano

..........udawała.................. :gwizdanie:

Opublikowano

może miron nie da je rady :decayed:

Opublikowano

możecie ją sami zapytać :decayed:

Opublikowano

...widziałem twoją żonkę na trzech zlotach i wyglądała na strasznie niedopieszczoną :gwizdanie

Jak bys musial do Bukowiny stopem zasuwac, bo mironowi szkoda recaro, to tez bys tak wygladał,. :polew:

Opublikowano

:polew:

szkoda nie szkoda - większa masa gorszy but :polew:

Opublikowano
  • Autor

Właśnie - Jarko kiedy napiszecie kto jaki pokój dostał? (heh ja bym prosił o ten sam co rok temu :P...)

Jak Wszyscy wpłacą kasę i będziemy pewni kto jedzie.

Cały czas jest niestety zamieszanie, jedni rezygnują inni się zapisują.

Pokoje tak jak w zeszłym roku są wieloosobowe.

Jak ktoś może to bardzo proszę dobierajcie się parami, singli pakujemy hurtowo :decayed:

Opublikowano

Jarko tak jak mówiliśmy kasa do 17.03 a pokój mam nadzieje że będzie na 4 osoby minimum :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Jarko tak jak mówiliśmy kasa do 17.03 a pokój mam nadzieje że będzie na 4 osoby minimum :naughty:

Osoby jadące z dziećmi dostają pokoje na innych zasadch jak pozostali :wink4:

Opublikowano

to ja jadę z synem (tomaszu) :naughty:

Opublikowano

Jarek zerknij czy przelew doszedł :wink4:

Opublikowano
  • Autor

to ja jadę z synem (tomaszu) :naughty:

Dlatego będziecie razem w pokoju, z całą resztą krewniaków :naughty:

Jarek zerknij czy przelew doszedł :wink4:

Wpłacasz na konto TrueOgra i to On sprawdza wpłaty, pisałem Ci o tym na PW :decayed:

Opublikowano

to ja jadę z synem (tomaszu) :naughty:

Dlatego będziecie razem w pokoju, z całą resztą krewniaków :naughty:

to kto tam jeszcze z rodziny jedzie :decayed:
Opublikowano

Proszę o wykreślenie mnie z listy. Niestety nie dam rady się pojawić , przepraszam za zamieszanie.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.