Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to ja jadę z synem (tomaszu) :naughty:

jasne...nazywajmy sprawy po imieniu...jedziesz z chłopakiem :naughty::decayed:[br]Dopisany: 03 Marzec 2010, 16:43_________________________________________________

Proszę o wykreślenie mnie z listy. Niestety nie dam rady się pojawić , przepraszam za zamieszanie.

:shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

no piz*eusz z ciebie pełną piczką....

Opublikowano

Proszę o wykreślenie mnie z listy. Niestety nie dam rady się pojawić , przepraszam za zamieszanie.

o nie chopie, juz za pozno na wycofywanie sie, jedziesz i koniec :evil:

Opublikowano

to ja jadę z synem (tomaszu) :naughty:

jasne...nazywajmy sprawy po imieniu...jedziesz z chłopakiem :naughty::decayed:

wydało się, w takim razie poprosimy dwójkę :cool1:
Opublikowano

Proszę o wykreślenie mnie z listy. Niestety nie dam rady się pojawić , przepraszam za zamieszanie.

Trzeniek............ja żartowałem z tymi groźbami................jedź proszę :confused4:

wiem, że ze zjeban..m Quattro to nie jazda ale ma nie być śniegu - jedź proszę :notworthy:

Opublikowano

Proszę o wykreślenie mnie z listy. Niestety nie dam rady się pojawić , przepraszam za zamieszanie.

Trzeniek............ja żartowałem z tymi groźbami................jedź proszę :confused4:

no to teraz mi to piszesz :disgust::decayed:

Opublikowano

Proszę o wykreślenie mnie z listy. Niestety nie dam rady się pojawić , przepraszam za zamieszanie.

Trzeniek............ja żartowałem z tymi groźbami................jedź proszę :confused4:

no to teraz mi to piszesz :disgust::decayed:

żenua, że Miron cie przeprasza...

żenua, że się przestraszyłeś gróźb Mirona

:decayed:

Opublikowano

cieńkie bolki :polew:

Opublikowano
  • Autor

Co za leszcze :kox::polew:

Opublikowano

Proszę o wykreślenie mnie z listy. Niestety nie dam rady się pojawić , przepraszam za zamieszanie.

Trzeniek............ja żartowałem z tymi groźbami................jedź proszę :confused4:

no to teraz mi to piszesz :disgust::decayed:

żenua, że Miron cie przeprasza...

żenua, że się przestraszyłeś gróźb Mirona

:decayed:

ad.1 taki gest

ad.2 nie pierwszy raz

Opublikowano
  • Autor

Skutery/quady załatwione :cool1:

Bardzo proszę zapoznać się z ofertę jak również jeszcze bardziej proszę ZWRACAJCIE UWAGĘ NA TERMINY i w miarę możliwości trzymajcie się ich... :gwizdanie:

BTW Lista uaktualniona :)

Opublikowano
  • Autor

Jak śnieg będzie to skutery, jak brak śniegu to quady będą :cool1:

Opublikowano

a snieg tez bedzie zalatwiony :wink4: na skutery, quady

a po co śnieg do quadów :polew:
Opublikowano

a snieg tez bedzie zalatwiony :wink4: na skutery, quady

a po co śnieg do quadów :polew:

Bo jak sie wywalisz to sie miękko laduje :polew:
Opublikowano

lepiej żeby śniegu nie było bo jade betą a będzie wstyd jak nie wyjadę pod tą malutką górkę :)

Opublikowano

lepiej żeby śniegu nie było bo jade betą a będzie wstyd jak nie wyjadę pod tą malutką górkę :)

:polew: :polew:

Opublikowano

Spokojnie śnieg będzie sypie już znów więc będą narty sanki :kox:

Opublikowano
  • Autor

Dostaję bardzo dużo zapytań i próśb w sprawie pokoi dwuosobowych.

Podobnie jak w zeszłym roku, również i w tym sytuacja jest podobna - POKOJE SĄ WIELOOSOBOWE :!:

Dwójek jest dosłownie kilka i nawet jakbym się bardzo starał i nie wiadomo jak mocno tego chciał to Wszyscy takich pokoi nie dostaną...

W związku z tym bardzo proszę jeżeli to możliwe dobierajcie się parami :!:

Lubicie się z kimś, znacie z regionu to piszcie mi na PW że chcecie być w jednym pokoju.

Unikniemy w ten sposób zamieszania i niepotrzebnego stresu :rolleyes:

Jedziemy na zlot klubowy, pobawić się we wspólnym gronie - to tylko dwie noce, dacie radę :good:

Opublikowano

Jarko a jak jest np: jak ja będę z moją żoną i dwoma dzieciakami to będe z kimś czy jak

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.