Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Jarko a jak jest np z jak ja będę z moją żoną i dwoma dzieciakami to będe z kimś czy jak

Przecież Ci pisałem na PW co i jak :rolleyes:

Opublikowano

ok

Opublikowano

Jarko a jak jest np: jak ja będę z moją żoną i dwoma dzieciakami to będe z kimś czy jak

spoko,się nie martw o nic :cool1:

będziesz w pokoju sam z dziećmi :)

...żoną się zajmiemy :naughty::decayed:

Opublikowano

Jarko a jak jest np: jak ja będę z moją żoną i dwoma dzieciakami to będe z kimś czy jak

oczywiście będziecie sami i macie pierwszeństwo do pokoju 2 osobowego :gwizdanie:

Opublikowano

czyli już mam zacząć się bać o żonę :decayed:

Opublikowano

czyli już mam zacząć się bać o żonę :decayed:

jak wyglada tak jak ta z twojego awatara to napewno :decayed:

Opublikowano

jak wyglada tak jak ta z twojego awatara to na pewno

bardziej jak ta z twojego :decayed:

a tak na poważnie to ja nie narzekam

Opublikowano

jak wyglada tak jak ta z twojego awatara to na pewno

bardziej jak ta z twojego :decayed:

a tak na poważnie to ja nie narzekam

spoko spoko bedzie dobrze :wink4:

Opublikowano

to jak Guru jedzie z braćmi - to tez ma osobny pokój ? :decayed:

Opublikowano

to jak Guru jedzie z braćmi - to tez ma osobny pokój ? :decayed:

napewno rodzina to rodzina :tongue4::decayed:

Opublikowano

to jak Guru jedzie z braćmi - to tez ma osobny pokój ? :decayed:

napewno rodzina to rodzina :tongue4::decayed:

to w sumie dobrze... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano

to w sumie dobrze... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:decayed:

Opublikowano

kurfa diman weź zmień ten avatar :slina: bo czytam trzeci raz i nie wiem o co chodzi

Opublikowano

kurfa diman weź zmień ten avatar :slina: bo czytam trzeci raz i nie wiem o co chodzi

gdzie ty sie tam patrzysz :polew: :polew: :cool1: świntuch :rolleyes:

Opublikowano

kurfa diman weź zmień ten avatar :slina: bo czytam trzeci raz i nie wiem o co chodzi

a myślałem że tylko ze mną coś nie tak :polew: :polew:
Opublikowano

kurfa diman weź zmień ten avatar :slina: bo czytam trzeci raz i nie wiem o co chodzi

:polew: :polew:

ale trzeba przyznać że rzeczywiście zajmujący...

Opublikowano

no i jakis nadgorliwiec mi usunal moj piekny avatarek przez te wasze gatki ;(

a co najwazniejsze to nawet nie ma odwagi sie przyznac :mysli:

Opublikowano

no i jakis nadgorliwiec mi usunal moj piekny avatarek przez te wasze gatki ;(

a co najwazniejsze to nawet nie ma odwagi sie przyznac :mysli:

PROTEST -AVATAR WRÓĆ

Opublikowano

no i jakis nadgorliwiec mi usunal moj piekny avatarek przez te wasze gatki ;(

a co najwazniejsze to nawet nie ma odwagi sie przyznac :mysli:

PROTEST -AVATAR WRÓĆ

dokładnie :evil: a co najgorsze to nie umie znaleźć tego magicznego linka do mojego awatarka ;([br]Dopisany: 07 Marzec 2010, 17:46_________________________________________________no i mam spowrotem :decayed:

Opublikowano

git :good:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.