Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pomoc. Potrzebny rachunek z lawety


pampuch1

Rekomendowane odpowiedzi

a po co Ci rachunek?? mowisz ze sam sobie przywiozles i tyle :wink4:

Tak powiedzialem ale oni chca rachunek z lawety. Poniewaz auto bylo sprowadzone w listopadzie i do tego czasu czekalo na rejestracje. I sie czepiaja ze bedzie kara ze tyle stalo. To i mowilem ze wziolem tablice na miesiac w niemczech po czym auto wysiadlo i dopiero teraz sprowadzilem, ale to nic nie dalo

[mod]Ortografia kłania się nisko :hi: [/mod]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak byś kolego na przegląd zerowy podstawił auto bez tablic to by nie wpisali numeru rejestracyjnego w dokumenty i nie miał byś problemu z rejestracją teraz albo od nowa przegląd zerowy zrobic tylko bez nr albo poszukaj w ogłoszeniach allegro itp co sprowadzają samochody żeby ci ktoś wystawił papier zależy co taniej wyjdzie pozdro :hi:

Jak już Ci się uda zarejestrowac to masz kilka ok5 dni na wykupienie OC dokłądnie nie wiem ile to dni dowiedz się ale jak sie spóznisz z OC to są bardzo wysokie kary za zwłoke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało a nie miałem żadnych paragonów za lawetę bo na kolach przyjechał a i tablice sobie wiszą na ścianie a przy składaniu dokumentów uświadomił mnie klient o szybkim załatwieniu OC :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już Ci się uda zarejestrowac to masz kilka ok5 dni na wykupienie OC dokłądnie nie wiem ile to dni

:wallbash: :wallbash: rece opadaja, jak nie wiesz to po co piszesz??

jeszcze ktos uwierzy i sobie kupi OC za dwa dni a potem bedzie kary placil.

OC musi byc wykupione tego samego dnia i nie ma od tego zmiluj...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już Ci się uda zarejestrować to masz kilka ok5 dni na wykupienie OC dokładnie nie wiem ile to dni dowiedz się ale jak sie spóźnisz z OC to są bardzo wysokie kary za zwłokę

napisałem przecież ze dokładnie nie wiem że ok 5 dni i żeby sie kolega dowiedział dokładnie trzeba było mnie uprzedzić i odpisać kolegom wcześniej zanim ja to zrobiłem mniej dokładnie niż ty sorki a jak sie spóźni dzień lub dwa to da rade wpisać w ubezpieczeniu wcześniejsza datę czego oczywiście nie polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...