Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Wszystko było pięknie aż do dziś Awaria Turbo i chyba Skrzyni Tiptronic


Adriano007

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie tak zrobie a co do ceny to ja nic im nie sugerowałem ani też nie proponowałem. Telefonicznie zapewnili mnie że są w stanie naprawic skrzynię do 3500 zł. Jeżeli by zaśsie okazało że naprawa nie jest opłacalna to wtedy montują swoją wcześniej regenerowaną. Jak mi doradzaliście lepiej jest swoją naprawic więc też o cos takiego prosiłem zaznaczjajac aby koszt naprawy w miarę mozliwości był jak najbardziej korzystny dla mnie - czyli by było tanio. [br]Dopisany: 14 Styczeń 2010, 13:37_________________________________________________Witam Szanownych. Jest dobrze tzn w końcu samochod odebrałem od mechesów. Co do samej jazdy po remoncie to jest ogromna zmiana. Samochód nie szarpie przy zmianie biegów, nie zrywa przy przełączeniu z P na R lub D, praktycznie wszelkie zmiany biegów są nieodczuwalne. Jeździ się świetnie- nie chwaląc tych mechaników nie żałuje wydanej kasy. Jak już wcześniej pisałem koszt naprawy skrzyni wyniusł 3000 zł. Jeszcze musialem zapłacicza lawete z Mysłowic do Skawiny 250 zł. Co zostało wymienione: Pompa Oleju, Stator (czy coś podobnego ale nie moge sie odczytać) pompy oleju, kosz sprzęgłowy ,,B", Kosz Sprzęgłowy forward, Konwerter (dostałem od nich regenerowany a swój musiałem imm oddać) filtr oleju, uszczelka misy olejowej, olej Esso LT. Taką otrzymałem specyfikację usługi. Oczywiście otrzymałem też gwarancję na 6 miesięcy i fakturęna wszystko. Nie wiem czy rąbneli mnie na kasie czy tez nie, w każdm razie nie żałuję że tam oddałem samochód. Naprawde będąc na miejscu w warsztacie w/w firmy widziałem samochody z rejestracja małopolską, świętokrzyską i mazowiecką nawet, więc wydaje się mi że chyba nie są najgorsi. Oczywiście nie muszę chyba dodawac że dwa robocze stanowiska z czterech zajmowały samochody ze stajni AUDI i to po roku 2003. Na pozostałych dwóch było BMW serii 5 po 2003 r i mercedes ale troche starszy rocznik. Otrzymałem też zwrot części które niestety ale padły w mojej skrzyni. Postaram sie dodać zdjecie z tymi częściaimi, Mam nadzieje że mi to wyjdzie.

5buLr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...