Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Brak tablicy rejestracyjnej z przodu a prawo..


SoMeS

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w świetle prawa powinno być z tablicą z przodu?

Musi być koniecznie?

Co grozi za jej brak?

Jak w razie czego się tłumaczyć?

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no muszą być obie raczej :mysli: A teraz jak zgubisz jedną to musisz zmieniać numery :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no muszą być obie raczej :mysli: A teraz jak zgubisz jedną to musisz zmieniać numery :decayed:

Od kiedy? W styczniu zgubilem i wyrobili mi jedna sztuke z adnotacja do dowodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedys w zime w starym aucie odpadl mi zderzak :decayed: i jak zamontowalem drugi, to wozilem przez 3 dni rejestracje na podszybiu deski rozdzielczej, do momentu jak sympatyczny Pan policjant mi powiedzial ze bedzie mandacik 500pln, zrobilem taakie oczy :shocked: i jakims cudem udalo mi sie go uglaskac i mandatu nie dostalem, ale przy nim, w kiosku ruchu kupilem tasme i przykleilem tablice do zderzaka, potem juz normalnie i w ramke. wiem ze policjanci dosc ostro scigaja wszystkich bez blach z przodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blacha musi być bo liczą że zobaczą ją bardzo wyraźnie na zdjęciu z fotoradaru :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie się zastanawiałem czy wystarczy jak by była za szybą z przodu :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też kiedyś zatrzymali za brak tablicy z przodu - została skradziona, w takim przypadku jednak lepiej wyrobić nowe numery, bo jak ktoś wyjedzie na twoich numerach ze stacji bez płacenia to masz jak w banku, że zapukają Ci do drzwi. Kradzież zgłosiłem i dlatego obyło się bez mandatu, ale w innym przypadku masz zabrany dowód rejestracyjny i mandat nie pamiętam, chyba 100zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh

no kicha, kicha, wg mnie auto tez wyglada duzo ladniej, ale coz zrobic...

szkoda ze nie mamy mniejszych blach a'la USA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh

no kicha, kicha, wg mnie auto tez wyglada duzo ladniej, ale coz zrobic...

szkoda ze nie mamy mniejszych blach a'la USA

ja mam :gwizdanie:

859140027[br]Dopisany: 28 Grudzień 2009, 21:44_________________________________________________ :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cwaniak :naughty:

ale to taka tylko na spoty będzie :kox:

z przodu jednak przynituje do zderzaczka i będzie spokój... dam ją tylko do laminowania najpierw :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Musi byc tablica

2. Kara do 200zl jesli dobrze pamietam :) ale przewaznie pouczenie

3. Ja sie zawsze tlumaczylem tak ze przed chwila mi spadla i wlasnie jade zalozyc do kolegi do garazu

4. bujalem bez talblicy z pol roku ;) ... i najpierw mialem pouczenia ...ale w zwiazku z tym ze moje auto bylo dosc charakterystyczne ( 8 razy skrobanie szyb ) i mialem czeste kontrole to wreszcie wylapalem mandat i dowod polecial .... za przepalona zarowke w podswietleniu tablicy rejestracyjnej z tylu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do laminowania oddajesZ?

a co folia ma Ci dac, rozprszac swiatlo z fotoradarow? przetestowane to, czy to taki sam pic jak ten photoblocker co go gulczas na tv mango reklamowal :polew:??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Musi byc tablica

2. Kara do 200zl jesli dobrze pamietam :) ale przewaznie pouczenie

3. Ja sie zawsze tlumaczylem tak ze przed chwila mi spadla i wlasnie jade zalozyc do kolegi do garazu

4. bujalem bez talblicy z pol roku ;) ... i najpierw mialem pouczenia ...ale w zwiazku z tym ze moje auto bylo dosc charakterystyczne ( 8 razy skrobanie szyb ) i mialem czeste kontrole to wreszcie wylapalem mandat i dowod polecial .... za przepalona zarowke w podswietleniu tablicy rejestracyjnej z tylu

to zobaczymy jak długo ja tak wytrzymam :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie kumpel po kraku już ponad pół roku śmiga bez blachy z przodu,w BMW 3 Coupe, tej najnowszej , i jeszcze nie miał nieprzyjemności z tego powodu, no a furka wygląda kozak :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakbyś blache za atrape wsadził?? :polew:

no ale co prawda o prawda - bez blachy jakoś lepiej ten ryj wygląda :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...