Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AVG] Mój passat


Robcyk

Rekomendowane odpowiedzi

jak to nie masz tempomatu? :blink: to chyba nie swoje foty wrzuciłeś...

Niemam tempomatu bo sprawdzałem we wlepie w bagażniku w kodach:)

ale manetke masz... może jest podłączona - sprawdzałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to nie masz tempomatu? :blink: to chyba nie swoje foty wrzuciłeś...

Niemam tempomatu bo sprawdzałem we wlepie w bagażniku w kodach:)

Niewiem czy to manetka z tempomatem bo niechce mi sie rozbierać i zaglądać jaki ma numer bo jest kilka wersji tych manetek ale jak jechałem do Wrocka i chciałem wypróbowac to zero reakcji więc napewno nimam tempomatu ale tak jak pisałem wcześniej nie jest mi to potrzebne bo za każdym razem jak hamujesz na fotoradarch ona się dezaktywuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem, bo miałem tempomat w niejednej audi i wiem jak działa. No ale nie widziałem innej manetki w migaczach - tylko od tempomatu, innej nie było. Od komputera jest w prawej manetce. Więc albo masz niepodłączone albo coś nie wiem co, ale manetka na pewno jest od tempomatu. :wink4:

Tutaj masz foto to sobie porównaj, bo rozbierać nic nie musisz, żeby to sprawdzić. A jeżeli się mylę i to jest coś innego to niech mnie ktoś poprawi.

tempomat1.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze ktos sam dolozyl tempomat :gwizdanie: ja tak bede robil w tym tygodniu takze nast wlasciciel tez moze nie bedzie wiedzial :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie akurat Tempomat jest niepotrzebny bo jezdze rzadko w dalsze trasy :cool1: dlatego nawet niemiałbym gdzie go wyróbować wole polepszyć swiatła w samochodzie :rolleyes:

tempomat niekoniecznie jest potrzebny na dalszą tracę. Ja np mam do wsi obok 10km z czego 7 to droga prosta jak strzała więc tam się np przydaje ale z tym jest zabawa. Jedziesz sobie pod górkę wciskasz tempomacik i się nie martwisz, tylko patrzysz jak furka się na górę wdrapuję :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...