Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Dobór kierownicy do B6


A4_Dominik_WAW

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam Audi A4 model b6 ze standardową kierownicą 4 ramienną bez mulitfunkcji i tempomatu, kolor granatowy. Sprawdzono mi w etce że posada następujący numer katalogowy 8E0419091BE, odkręciłem airbag i sprawdziłem 8E0419091. Kierownica jest trochę podtarta i dlatego postanowiłem ją wymienic na jakąś w dobrym stanie ale również w kolorze granatowym, na allegro znalazłem kierownice o numerze katalogowym : 8Z0 419 091 BG 67X. Wiem że jest z audi a2 i ma multifunkcję. Mam pytanie czy ta kierownica będzie pasowała do mojego auta ? Jeżeli nie to jakie numery katalogowe będą odpowiednie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy z forum zakładali kierownice od R8 i podeszła więc z ta raczej tez nie powinno być problemu ale niech się wypowiedzą ci którzy mają na ten temat konkretne pojęcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro mówisz, że Twoja kierownica jest wytarta i nie planujesz zmiany na jakąś s-line itp to może rozważ opcję obszycia skórą (także niebieską) aktualnej kierownicy :wink4: powinno wyjść taniej niż wymiana, a efekt będzie osiągnięty :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko będzie pasować tylko dochodzi dobranie modułu i taśmy poduszki :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro mówisz, że Twoja kierownica jest wytarta i nie planujesz zmiany na jakąś s-line itp to może rozważ opcję obszycia skórą (także niebieską) aktualnej kierownicy :wink4: powinno wyjść taniej niż wymiana, a efekt będzie osiągnięty :gwizdanie:

Myślałem o takim rozwiązaniu jednak wychodze z założenia że oryginał to oryginał. [br]Dopisany: 01 Styczeń 2010, 23:20_________________________________________________

Wszystko będzie pasować tylko dochodzi dobranie modułu i taśmy poduszki :good:

Właśnie o to chodzi :) nie chce kombinowac za wiele z taśmami i modułami bo zmianie ulegnie tylko wizualny efekt kierownicy. Mógłbym się z tym pobawic w przypadku chęci zamontowania multifunkcji albo kierownicy od B7. W tym wypadku wolę zostac przy tej taśmie a dobrac jedynie odpowiednią kierownicę dlatego potrzebuje numeru katalogowego kierownicy która również by pasowała to tego zestawu co aktualnie posiadam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro mówisz, że Twoja kierownica jest wytarta i nie planujesz zmiany na jakąś s-line itp to może rozważ opcję obszycia skórą (także niebieską) aktualnej kierownicy :wink4: powinno wyjść taniej niż wymiana, a efekt będzie osiągnięty :gwizdanie:

Myślałem o takim rozwiązaniu jednak wychodze z założenia że oryginał to oryginał. [br]Dopisany: 01 Styczeń 2010, 23:20_________________________________________________

Wszystko będzie pasować tylko dochodzi dobranie modułu i taśmy poduszki :good:

Właśnie o to chodzi :) nie chce kombinowac za wiele z taśmami i modułami bo zmianie ulegnie tylko wizualny efekt kierownicy. Mógłbym się z tym pobawic w przypadku chęci zamontowania multifunkcji albo kierownicy od B7. W tym wypadku wolę zostac przy tej taśmie a dobrac jedynie odpowiednią kierownicę dlatego potrzebuje numeru katalogowego kierownicy która również by pasowała to tego zestawu co aktualnie posiadam.

To ta z A2 podejdzie zostawisz sobie tylko swoją poduszkę i tyle .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...