Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Proszę o opinię o silniku 2,0 FSI


Gość elvis80

Rekomendowane odpowiedzi

:hi: koledzy proszę bardzo o podanie waszych opinii na temat B6 z 2003r. z motorkiem 2,0 FSi 150KM, przebieg tego autka ponoć 100tyś km, w budzie sedan ale to w sumie malo juz ważne, czego udało mi się dowiedziećo konkretnej NIUNI to to że podobno z salonu wyjechała na skandynawskiej ziemi a dokładnie SZWECJI ??? Dziwne jest to że nie ma xenonów a ma w zderzaku spryskiwacze reflektorów... :mysli: może nie jest to dziwne ale proszę o opinie.... :naughty:

a i jeszcze jedno przebieg:

03/2007 w ASO 63tyś km

obecnie 100tyś km :mysli: możliwe???? :OMG:

proszę o info w miarę możliwości jakieś opinie, co sądzicie o takim silniczku....ile to to :pali: ?? czy można zgazować (chociaż chyba nawet bym nie chciał)

jak w ASO sprawdzą i potwierdzi się że poza drzwiami tylnymi lewymi i zderzakami x 2 nie ma nic innego po zmianie to może w połowie styczia w końcu będę się bujał :audi: a jak nie to sprzedającemu :bicz3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie chcesz go zagazować to problem odpada bo jak na razie próby z zagazowywaniem tych silników są, że tak napiszę "trudne".

A co do przebiegu? A ilu miało właścicieli? Po za tym siedmioletnie auto z okrągłą liczbą 100.000km przejechanych to jak dla mnie trochę za mało. A co do tej Szwecji to słyszałem opinie (nie wiem ile w tym jest prawdy), że mogą być problemy z blachą w takich samochodach - bo niby wina klimatu czy coś w tym stylu - niby blacha może być uszkodzona bo tam niby opony są wyposażone w kolce (?) i jak kolesie jadą jeden za drugim to "obrzucają" się pozostałościami z drogi (podkreślam nie wiem ile w tym jest prawdy) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego dzięki za opinię.... :gwizdanie: będe wiedział na co zwrócić uwagę na miejscu... może się zgadzać to co piszesz z tymi kolcami bo zderzaki były wymienione dwa na bank, to ciekawy osąd o tych kolcach, ale blacha przecież w :audi: to nie powinna rdzewieć przecież zanurzana w zalewie ocynkowanej....czy jakoś takoś.... :gicior:[br]Dopisany: 02 Styczeń 2010, 14:04_________________________________________________a i miałem na myśli opinie odnośnie silniczka tej jednostki bo jakoś mało jest takich na rynku wtórnym a i mało chyba obecnie na forum użytkowników tej :a4fan: i nie czaję czemu tak się dzieje :co: ciężko dostać takie cosik czy jak??? a przebieg 100180km cholera wie czemu?? ale nawet jeśli 03/2007 maił 63tyś km to jakby miał być kręcony to wątpię :stop: żeby przez dwa lata więcej niż 100tyś km ktoś nakręcił....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

produkowany 2000 - 2006

??

bzdura

2004 koniec produkcji nadwozia b6 sedan avant, kontynuacja cabrio

osiagi tez pomieszane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...