Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[PC] Call Of Duty 4 MW2 ...::::22:00 START::::...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja prawie codziennie wieczorkiem trenuje :cool1::decayed:

Tak więc z chęcią bym do was dziś dołączył .

Opublikowano

22:00? :gwizdanie:

Opublikowano

22:00? :gwizdanie:

Ty lepiej alfe wypucuj jak chcesz jechac w kondukcie a grą zajmij sie na końcu :decayed:

Opublikowano

tak ,mi pasuje 22:00 :cool1:

Opublikowano

kurw.. miałem kompa w formacie i teraz nie da się zainstalować gry :blink: napęd nie może odczytać pierwszej płyty :kwasny: inne chodzą normalnie :mysli: czyżby gra była jednorazowa :decayed: czy może być płytka uszkodzona za pierwszym razem jak instalowałem to po odpakowaniu gry już z tą CD 1 miałem problemy :evil:

:thankyou2: jakieś porady :notworthy:

Opublikowano

kurw.. miałem kompa w formacie i teraz nie da się zainstalować gry :blink: napęd nie może odczytać pierwszej płyty :kwasny: inne chodzą normalnie :mysli: czyżby gra była jednorazowa :decayed: czy może być płytka uszkodzona za pierwszym razem jak instalowałem to po odpakowaniu gry już z tą CD 1 miałem problemy :evil:

:thankyou2: jakieś porady :notworthy:

pozycz od kogos plytke albo sciagnij z netu :)

Opublikowano

Gracie? ja wskakuje ;)

Opublikowano

baterie mi padły w myszce .... :wallbash:

Opublikowano

zdążyłem zainstalować i zdążyłem pograć :kox:

Opublikowano

dużo ludzi? ;(

Opublikowano

dużo ludzi? ;(

cienko 3 :kwasny:

Opublikowano

3 nas bylo, ale za***iście sie gralo. Trzeniek ostatnio tez Ci baterie padly :mysli::decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

pany gramy coś :gwizdanie: mam ochote złoić wam skórę :evil:

Opublikowano

Ja od jakiegoś czasu mam monitor na scianie ... troszkę ciężko mieć zwróconą głowę ciągle w górę. :confused4:

Ale moze jakos dam rade ; )

Opublikowano

Ja od jakiegoś czasu mam monitor na scianie ... troszkę ciężko mieć zwróconą głowę ciągle w górę. :confused4:

Ale moze jakos dam rade ; )

dlaczego nie powiesiłeś go niżej :tongue4:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Bo powiesiłem go mniej więcej na poziomie głowy podczas stania ;x

Pokój w którym stoi komputer stacjonarny zamienił się w siłownię domową :decayed: I bardzo fajnie się ogląda teledyski itp :gwizdanie:

Ale bez OT ...

Ja bede zaraz po losowaniu totka :D 20 mln :cool1:

d*pa ,tylko 2 ; <[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2010, 22:10_________________________________________________Słuchajta !

Wczoraj się dobrze grało ,5 ludzi było .

Może dzisiaj około 22:00 też da się coś pyknąć ? :wink4:

Opublikowano

Bo powiesiłem go mniej więcej na poziomie głowy podczas stania ;x

Pokój w którym stoi komputer stacjonarny zamienił się w siłownię domową :decayed: I bardzo fajnie się ogląda teledyski itp :gwizdanie:

Ale bez OT ...

Ja bede zaraz po losowaniu totka :D 20 mln :cool1:

pupa ,tylko 2 ; <[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2010, 22:10_________________________________________________Słuchajta !

Wczoraj się dobrze grało ,5 ludzi było .

Może dzisiaj około 22:00 też da się coś pyknąć ? :wink4:

czemu nie :naughty:

Opublikowano

Wczoraj się dobrze grało ,5 ludzi było .

Może dzisiaj około 22:00 też da się coś pyknąć ? :wink4:

Jak by co to ja się piszę :)

Opublikowano

tez bym z wami popykał,ale multi mi nie działa.Na normalnym trybie przeszedłem cala,ale jak włączam multi to mi się wszystko wiesza. :(...stery nowe i nic.

Opublikowano

gramy dzisiaj :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.