Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Elektryczne webasto?? Ktoś korzysta ??


adrianus

Rekomendowane odpowiedzi

korzysta ktos z was z takiego oto wynalazku??

http://moto.allegro.pl/item869059195_webasto_elektryczny_ogrzewacz_dmuchawa_programator.html

jesli to prawda ze dziala tak jak w opisie to bym sobie kupil, bo nienawidzę skrobac szyb jak pi#@#i z ranca, brr

a jesli ktos z was tego uzywa, lub kupil i nie uzywa to tez warto sie wypowiedziec, bo nic tak bardzo nie wkurza, jak wydanie kasy na jakis bubel z allegro, takze zapraszam kazdego kto mial z takim wynalazkiem do czynienia do wypowiedzi, yO!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, wydaje mi się, że pożytek z tego będzie niewielki - jak webasto, to tylko porządne, ogrzewające płyn chłodniczy. Ja sobię radzę z szybami w ten sposób, że odgarniam śnieg z wierzchu, potem biorę z domu kubek gorącej wody, polewam szybę i od razu jazda - zajmuje mi to góra minutę-dwie i nie mam problemu;) Swoja drogą - czekam na wypowiedzi tych, którzy produkt już zakupili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lej dalej goraca wode.Tylko sie nie zdziw jak szyba peknie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polewaj dalej goraca woda az Ci szyba strzeli :good::decayed:[br]Dopisany: 02 Styczeń 2010, 23:31_________________________________________________ :polew:[br]Dopisany: 02 Styczeń 2010, 23:31_________________________________________________Bieniek gdzie sie wpychasz :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę że lepiej kupić dwa odmrażacze do szyb za 9zł szt. i starczy na całą zimę będzie to mniej kłopotliwe nisz ta farelka(webasto) na akumulator przecież nigdy nie wiadomo kiedy akurat samochód sie przyda i zawsze jej nie nastawisz :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odmrazacze swoja droga, ale jak codziennie wstajesz o tej samej godzinie i jedziesz do roboty, to fajnie byloby codziennie wsiadac o 7rano do auta, w ktorym jest wzglednie cieplo i szyby sa odmrozone:>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mysle ze to bubel bo te 150 W to za malo zeby nagrzac wzglednie auto z odmrożeniem szyb itd. przy jakim wiekszym mrozie, nie mowiac juz o cierpiacym aku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mysle ze to bubel bo te 150 W to za malo zeby nagrzac

za to dostatecznie duzo zeby spowodowac piekny pozar....

a potem szukaj gosica na allegro;]

a tak serio. naprawde myslisz ze cos tych rozmiarow i otej wydajnosci jest w stanie nagrzac wnetrze przy kilkustopniowym mrozie? i do tego nie zzuyc calego pradu z akumulatora, zebys jeszcze mial czym wystartowac??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mysle ze to bubel bo te 150 W to za malo zeby nagrzac

za to dostatecznie duzo zeby spowodowac piekny pozar....

a potem szukaj gosica na allegro;]

Wlasnie mialem to pisac. W zyciu bym tego do auta nie wsadzil...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, wydaje mi się, że pożytek z tego będzie niewielki - jak webasto, to tylko porządne, ogrzewające płyn chłodniczy. Ja sobię radzę z szybami w ten sposób, że odgarniam śnieg z wierzchu, potem biorę z domu kubek gorącej wody, polewam szybę i od razu jazda - zajmuje mi to góra minutę-dwie i nie mam problemu;) Swoja drogą - czekam na wypowiedzi tych, którzy produkt już zakupili.

Powtorze ... lej dalej :D

Lepiej kupic odmrazacz bo naprawde daje rade :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie... Czy ja napisałem, że polewam szybę wrzątkiem? Wystarczy letnia/ciepła woda i problem rozwiązany - przy małej różnicy temperatur na pewno szyba nie pęknie. Jak ktoś polewa wrzątkiem, to życzę powodzenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne by to było jak by działało na zasadzie ori webasto a nie wysysało aku :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli elektryczne to tylko coś takiego ew. http://www.intercars.com.pl/?id=321&lang=PL&

To zalinkowane badziewie to może służyć co najwyżej do ogrzania sobie dłoni po odśnieżaniu auta :polew:

W tym Defa najsłabsza grzałka wnętrza pojazdu ma 1350W. Sam zobacz jak to się ma do tych 150W. Takie A4 kombi to kawał pudła, a jak masz na zewnątrz -15 to na prawdę trzeba power żeby to przełamać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś mi to wpadło w oko na allegro, nie wiem jak ze sprawnością, nigdy tego nie używałem.

Ale jest tanie, jeśli dało by radę odmrozić przednią szybę w duże mrozy to 1 problem mniej, choć pomysł z ciepłą wodą też nie jest gorszy, o nagrzaniu auta raczej nie ma mowy. Może przyzna się ktoś kto to zakupił, bo koledzy od razu taki ostracyzm zrobili, że wstyd coś takiego mieć hehehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś mi to wpadło w oko na allegro, nie wiem jak ze sprawnością, nigdy tego nie używałem.

Ale jest tanie, jeśli dało by radę odmrozić przednią szybę w duże mrozy to 1 problem mniej, choć pomysł z ciepłą wodą też nie jest gorszy,

Efekt będzie co najwyżej taki jak po kubku wody. A ile tańszy kubek wody. Możesz śmiało zapomnieć o tej zabawce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja myślalem o takim czymś w celu nagrzania samochodu ponieważ mam zamiar w nim spać:D zeby mi autko nagrzalo bo nie mam webasto a wiadomo zimno na dworze a chce troche sie napić wiec nie wiem jak to zrobic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...