Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pękanie osłony przegubów


Wujek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam pytanie jeśli chodzi o osłony zewnętrznych przegubów napędowych. W ciągu pół roku wymieniałem dwa ! razy lewy przegub. Teraz zaczyna mi strzelać prawy. Zawsze powodem zużycia przegubów była pęknięta osłona. Wiem, że trzeba kontrolować te osłony ale przy przebiegu rzędu 20 tyś km. na pół roku nie chce mi się leżeć pod samochodem co tydzień. Co może być powodem pękania tych gum? Dodam, że przeguby wymieniałem na Lobro, więc chyba dobre jakościowo.

Zamierzam teraz wymienić prawy przegub, co zrobić aby osłona znowu nie pękła?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio zmienialem z wlasnej glupoty zakreciclem swoja :a4fan: na recznym tak ze ludzie zastanawiali sie czy to czasem nie BMW (kilka razy to w ciagu jednego dnia i pozniej juz spokoj) :cool: a tak na powaznie to jezdzisz codziennie zwiroweczka czy asfalcikiem?? Kumpel mial podobna sytuacje z tym ze codziennie pokonywal 5Km zwiroweczka i przy wymianie dowiedzial sie ze powodem pekniecia gumy byly kamienie (przestrzelona w kilku msc)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sportowe zawieszenie nie powinno byc przyczyna. Kup plastikowo-gumowe, a nie gumowe

sa trwalsze .... :wink:

tez ma jeden do wymiany ... :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamienniki w postaci przegubow :th: ale gumy tylko orginal na zamienniku srednio rok nie wiecej i guma sama z siebie parcieje poprostu hu.....gumy maja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mi tez pekla!!! a wymienilem ok 10tys km temu przeguby.Juz mam do wymiany lewy,powód dziurawa guma.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...