Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Zatrzask - klips wycieraczki od strony pasażera


wyso

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

Wczoraj przy odśnieżaniu auta złamałem zatrzask wycieraczki przedniej od strony pasażera (B6 z 2001r) W sklepie z częściami powiedzieli mi, że mogę to dostać w ASO, koszt ok. 2.50. Niestety w ASO w Rzeszowie powiedzieli mi, że zatrzaski można dostać tylko z ramieniem - koszt ok 140 zł. Czy ktoś może mi udzielić fachowej wskazówki w tak błahej sprawie, gdzie mogę ewentualnie sprawdzić czy daną część można kupić samą, czy nie. Demontaż samego zatrzasku z ramienia po lekkim ściśnięciu w palcach - bez żadnych kombinacji, więc nie wiem czemu muszę kupować całe ramie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie taki, w roczniku 2001 są niestandardowe ramiona i nie znalazłem klipów zamiennych. Te powyżej są dla rocznika 2002 zakończone zagiętym płaskownikiem, natomiast wcześniej było to ramie zakończone blaszkami prostopadle do szyby. Ostatecznie, to tymczasowo skleiłem, ale za długo tak nie pojeżdżę;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ja jeżdzę już z takim zatrzaskiem pół roku, dobrze sklejony wytrzyma dłużej nić nie klejony:)

Oczywiście mam już kupione nowe jakby co... :naughty:

A takie zatrzaski po 1,50 w InterCarsie szukaj, na bank można kupić same bez wycieraczek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie taki, w roczniku 2001 są niestandardowe ramiona i nie znalazłem klipów zamiennych. Te powyżej są dla rocznika 2002 zakończone zagiętym płaskownikiem, natomiast wcześniej było to ramie zakończone blaszkami prostopadle do szyby. Ostatecznie, to tymczasowo skleiłem, ale za długo tak nie pojeżdżę;/

Część ktorej szukasz to 8E0 955 247. Ja tez to połamałem i ostatnio dokupilem w ASO. Koszt to 15 cz 20zł dokladnie nie pamietam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłbym ktoś podać numr klipsu od strony kierowcy? Chodzi o klips w B6 AWX z 2002r. Pozdro:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...