Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB ] Czy te felgi mi podejdą?


zbyszek512

Rekomendowane odpowiedzi

Tak myślałem ale nie wiem czy mój fundusz wytrzyma coś innego :disgust:

kupuj nankangi NS-2, są relatywnie tanie , a są bardzo OK :good: ja płaciłem za kpl jakiś 1200zł przy 225/45/17

dwa sezony już przejeździłem na nakangach i jak za tą cene są świetne :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżę temat Panowie, właśnie przyszły do mnie felgi od eSy od kolegi jozku726 no i mam takie pytanie bo dwie są 17R i 8J ET 35 a następne dwie są 17R i 7,5J i ET 45 . Takie pytanie mam w związku z tym, że dwie mają inne szerokości a mianowicie czy opony 225/45/17 będą mi pasowały na te szersze felgi? I jeszcze jedno mają większy otwór na piaście, może ktoś z was zna temat i wie jakich pierścieni centrujących szukać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżę temat Panowie, właśnie przyszły do mnie felgi od eSy od kolegi jozku726 no i mam takie pytanie bo dwie są 17R i 8J ET 35 a następne dwie są 17R i 7,5J i ET 45 . Takie pytanie mam w związku z tym, że dwie mają inne szerokości a mianowicie czy opony 225/45/17 będą mi pasowały na te szersze felgi? I jeszcze jedno mają większy otwór na piaście, może ktoś z was zna temat i wie jakich pierścieni centrujących szukać :)

Jeśli mają większy otwór na piastę to jest coś nie halo. Ori felgi wszystkie mają otwór 57,1mm Sprawdź czy mają oznaczenie że są ori :gwizdanie: I ja bym na Twoim miejscu reklamował takie coś. Niby można na takim czymś jeździć ale czy to dobre to raczej nie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby można na takim czymś jeździć ale czy to dobre to raczej nie.

ze niby co? jak otwor centrujacy w feldze jest wiekszy to stosuje sie piersciennie bo po to one sa.

Takie pytanie mam w związku z tym, że dwie mają inne szerokości a mianowicie czy opony 225/45/17 będą mi pasowały na te szersze felgi?

tak

I jeszcze jedno mają większy otwór na piaście, może ktoś z was zna temat i wie jakich pierścieni centrujących szukać

zmierz suwmiarka otwor w feldze i takich pierscieni szukaj zmieniajacych srednice do Audi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej nie zakładaj 4 różnych felg bo... MASZ QUATTRO !!!! musisz mieć bezwzględnie 4 takie same koła i opony !!

a jak mają większy otwór centrujący to faktycznie coś jest nie halo i na pewno nie są oryginalne :rolleyes:

Ori koła od eSki mają 7,5J 17" ET45 otwór 57,1 tylko i wyłącznie :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś też byłem po felgi s4 :decayed: tylko czekać aż co druga a4 będzie miała w Zamościu takie felgi

Trochę nad nimi popracuje i mysle że do 14-letniego auta będą pasować

Trochę to ET mi nie pasuje ale od czego mamy alledrogo

UDnlA.jpg

teraz tanie felgi są ja za swoje dałem 650zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biorąc pod uwagę, że dwie felgi są szersze o pół cala i będą założone na wszystkie felgi takie same opony i jeśli dam dystanse żeby wyrównać ET oraz pierścienie centrujące to powinno chyba mi nic nie przeszkadzać w tym, że będą one jeździły w quattro mam racje :mysli: ?

I faktycznie,, nie są ori :( ale już za późno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biorąc pod uwagę, że dwie felgi są szersze o pół cala i będą założone na wszystkie felgi takie same opony i jeśli dam dystanse żeby wyrównać ET oraz pierścienie centrujące to powinno chyba mi nic nie przeszkadzać w tym, że będą one jeździły w quattro mam racje :mysli: ?

I faktycznie,, nie są ori :( ale już za późno

Jeśli sprzedawca mówił że są ori to ja bym je zwrócił i niech oddaje kasę. Jeszcze do tego to ktoś z forum to naprawdę źle się zachował. Za takie coś bym pojechał nawet na drugi koniec polski i te felgi bym mu rzucił na twarz niech zwraca pieniądzę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jeśli załóżmy, że na tył zapodam te szersze o 0,5 cala to będzie mi się coś działo nie tak w aucie w związku z tym, że mam qattro :mysli: ?

zalecenie jest takie , że jak masz Quattro to musisz mieć ten sam model opon na przodzie , nie mówiąc już o rozmiarze felg i opon , także jeżeli nie boisz sie napraw mostu za kilka baniek to możesz zaryzykować (może nic sie nie stanie ) :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wszystkich felgach będą takie same nowe opony :mysli:

No i to jest najważniejsze - szerokość felgi nie ma tutaj znaczenia.

Tym bardziej średnica otworu czy ET.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak myślę, :> Następne pytanie dotyczy nieszczęsnego ET - mam 35 i 45 , nie wiem czy trzeba je wyrównać i czy jeśli tak zostawię jak jest to nie będzie mnie ściągało czy bujało jadąc po koleinach :mysli:

w A4 B5 przód fabrycznie jest o 12mm szerszy , czyli jak będziesz miał z tyłu rozstaw poszerzony o 10mm łącznie to będzie gites majones :good:

tylko ja i tak myśle że możesz rozdupcyć se napęd skoro dwie opony będą bardziej naciągnięte. niby to tylko pół cala ale zawsze .

jakiś Quatrok by sie musiał wypowiedzieć jeszce :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciągle dowiaduję się czegoś nowego , nie miałem pojęcia, że rozstaw kół miedzy przodem a tyłem się różni, w taki razie dystanse będą zbędne :> . To może poproszę jeszcze kogoś , żeby się wypowiedział w sprawie szerokości felg a Quattro, więc proszę panowie , piszcie co myślicie :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biorąc pod uwagę, że dwie felgi są szersze o pół cala i będą założone na wszystkie felgi takie same opony i jeśli dam dystanse żeby wyrównać ET oraz pierścienie centrujące to powinno chyba mi nic nie przeszkadzać w tym, że będą one jeździły w quattro mam racje :mysli: ?

I faktycznie,, nie są ori :( ale już za późno

Jeśli sprzedawca mówił że są ori to ja bym je zwrócił i niech oddaje kasę. Jeszcze do tego to ktoś z forum to naprawdę źle się zachował. Za takie coś bym pojechał nawet na drugi koniec polski i te felgi bym mu rzucił na twarz niech zwraca pieniądzę.

Który to taki na Forum co sprzedaje ori felgi a okazuje się, że są podróby? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biorąc pod uwagę, że dwie felgi są szersze o pół cala i będą założone na wszystkie felgi takie same opony i jeśli dam dystanse żeby wyrównać ET oraz pierścienie centrujące to powinno chyba mi nic nie przeszkadzać w tym, że będą one jeździły w quattro mam racje :mysli: ?

I faktycznie,, nie są ori :( ale już za późno

Jeśli sprzedawca mówił że są ori to ja bym je zwrócił i niech oddaje kasę. Jeszcze do tego to ktoś z forum to naprawdę źle się zachował. Za takie coś bym pojechał nawet na drugi koniec polski i te felgi bym mu rzucił na twarz niech zwraca pieniądzę.

Kolega pisał od kogo kupił felgi we wcześniejszych postach.

Który to taki na Forum co sprzedaje ori felgi a okazuje się, że są podróby? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...