Jak kupujecie/sciagacie muzyke online?

Flyer

Flyer a co robisz z muzą? Pogrywasz gdzieś jaka Dj? Jeśli tak to witam serdecznie kolegę po fachu :cool1:

:polew: :polew: :polew: :polew: dobre

:wtf: A co w tym śmiesznego? :shocked: Będąc w PL grałem w Klubie Heaven w Lesznie.

tu nie chodzi o ciebie stary :wink4: , tylko o Flyera , on nie robi nic oprócz siedzenia przed konsolą , z paczką czipsów którymi nagminnie sie obżera.

Gdzie mu do didżejki , juz szybciej jakies karaoke typu singstar itp :gwizdanie:

Aaa... to o to lotto :decayed: No niestety nie znam kolegi Flayera więc nie wiem co on tam porabia więc zapytałem co robi z tą muzą :)

Jesli wszystko wyjaśnione to się cieszę bo juz myslałem ze jakiś polew ze mnie jest :przebiegly::)

nie znam kolegi Flayera

nie masz czego żałować

jakiś polew ze mnie jest

skądże znowu :wink4: