Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Felgi na Lato


ppaziuu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Kiedy najlepiej kupić felgi na Lato .. .. lepiej teraz czy poczekać na wiosnę.. ..

przy okazji co sądzicie o takich felgach do Audi A4 B5 Avant AJM

1: najbardziej mnie interesuje ta opcja - http://moto.allegro.pl/item867513352_d536_16_5x112_audi_nowe_felgi_alu_a6_a4_a3.html

2: http://moto.allegro.pl/item853100105_nowe_alu_m_16x7_5x112_audi_a3_a4_a6_vw_passat_golf.html[br]Dopisany: 09 Styczeń 2010, 20:52_________________________________________________bądź intersują z tego wątku felgi jak na tej białej S4 .. .. ktoś ma jakiś namiar na nie .. ..

pozdrawiam [br]Dopisany: 09 Styczeń 2010, 20:58_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/all_b7_jak_rozpoznac_czy_felga_s4_jest_oryginalna-t98617.0.html;all=

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Kiedy najlepiej kupić felgi na Lato .. .. lepiej teraz czy poczekać na wiosnę.. ..

jak dla mnie to jest to bez wielkiego znaczenia, a co do wyboru felg to te z pierwszego linku bardzo ładne tylko, że w większym rozmiarze i nie wiem jak to na avancie będzie leżało, a co do drugich to strasznie mi bmw podlatują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te z tego białego Avanto to 18-19" , a Ty widze szukasz 16cie , a w tym rozmiarze , żadna felga nie wygląda extra, co najwyżej ktoś Ci powie : no może być :wink4:

także szukaj 17" bo różnicy w komforcie nie poczujesz , a wygląda lepiej i jeździ lepiej :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie nie chce miec rozwalonego odrazu zawieszenia .. .. a we wrocławiu każdy wie jakie są drogi .. .. w sumie jak wszedzie .. dziurawe .. nie chce co chwile jezdzic i prostowac .. .. pozatym do 17 juz trza dystanse itd .. .. znasz kolego model tych felg .. z tego bialego audi rs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie nie chce miec rozwalonego odrazu zawieszenia .. .. a we wrocławiu każdy wie jakie są drogi .. .. w sumie jak wszedzie .. dziurawe .. nie chce co chwile jezdzic i prostowac .. .. pozatym do 17 juz trza dystanse itd .. .. znasz kolego model tych felg .. z tego bialego audi rs

kto Ci nagadał że do 17tek są potrzebne dystanse? mega głupota , jak kupisz z ET50 to i przy 15kach będziesz potrzebował dystanse :gwizdanie:

modelu nie znam , ale są to felgi z RS4 jak już zauważyłeś , chyba z ronala , ale to już niech właściciele takich sie wypowiedzą :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kupuj plasteliny. A felgi to 17-stki bo mniejszych się nie opłaca. Poszukaj jakiś ori najlepiej lub jakiś firmówek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plasteliny .. .. ?? a co rozpadna sie po 1k kilometrow ..

jak są z chu**wego materiału to tak , albo sie pogną i będziesz miał bicia na kierownicy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś ma dostęp do katalogu Audi z wiosny 2009 bądź lato 2009, w katalogu zima widziałem falegi 16 z oponami za jakieś 1400 zł .. przyzwoicie .. może warto poczekać na katalog wiosne i kupić w ASO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w katalogu zima widziałem falegi 16 z oponami za jakieś 1400 zł .. przyzwoicie ..

tylko to była pewnie cena za jedną felge z jedną oponą :decayed: bo na pewno nie za komplet :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jak pisze kezor..., nie ma opcji żeby w ASO alu z oponami kosztowały 1400 pln :) no chyba, że za sztuke :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...