Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Licznik a4 rb4 uwalony commanderem...


riffo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zabawa commanderem skończyła się tak ze nie wyswietla sie temperatura płynu chłodzącego, błędne wskazanie temp. zewnętrznej oraz ręczny się zapala od czasu do czasu. Poproszę o oryginalny wsad...

Posiadam orginalnego VCDS, wspomnianego commandera, oraz kilka programatorow,

Licznik z kolorowim FIS navi, 8e0 920 930j audi a4 2002 1.9tdi 130KM

Czy ktos potrafi mi pomoc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze musisz sobie nowe transponderki kupić.

Tak się właśnie kończą zabawy.

Zapala ci samochód? To masz farta. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz ok wsad może Ci pomoże w liczniku masz pamięć 24c08 odczytaj porównaj co namieszałeś.

http://www.speedyshare.com/files/20249454/8E0920930J.zip to rb4 nie jest tak łatwo dopisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerzuci cały wsad i samochód przestawnie odpalać :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerzuci cały wsad i samochód przestawnie odpalać :gwizdanie:

A co najgorsze radio przestanie grać i będzie smutno siedzieć w aucie :decayed: jak uwalił niech się uczy na tym nauka idzie najszybciej sam dobrze wiesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wiem, dlatego prosilem o wsad z pinem, Po wrzuceniu wsadu zrobie adaptacje dashboard.

Jasne, że tak. Tylko przygotuj sobie nowe transpondery jak już ci wcześniej napisałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie dotyczace licznika w audi B6. Kupiłem commandera na allegro ,auta ma przebieg 200 tys , po połaczeniu z commanderem pokazuje 360 tys dodam ze łacze sie z kombi instrument.Jak sprawdzam w EDC15 to wyswietla przebieg z licznika tzn 200 tys . Co jest nie tak mam krecony przebieg w samochodzie ,dodam ze czytałem jak w EDc15 wyswietla co inego jak na liczniku to znaczy ze krecony a u mne to inaczej wyglada?Audi A4 B6 z 2004 roku łacze sie po lini K? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro pokazuje ci inny przebieg, to lepiej nie dotykaj tego urządzenia tym sprzętem, bo zrobisz sobie kuku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Riffo ja mam do Ciebie pytanie czy mozesz podeslac mi parametry ze swojego licznika z instruments 17 od 01- do 90( te ktore są uzywane ) bo mam maly problem i chcialbym cos sprawdzic a nie chce pchac od nowa calego wsadu do licznika Bardzo bede wdzieczny za te parametry . Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...