-
[ALL B5] Blok 026
witam, jakie napięcie ma być na biegu jałowym w Grupie 016: Knock Control (Sensor Signal - Cylinder 1 - 4) ? w tym przypadku jest: bieg jałowy: 0.840 V Knock Sensor Cylinder 1 1.000 V Knock Sensor Cylinder 2 1.000 V Knock Sensor Cylinder 3 1.000 V Knock Sensor Cylinder 4 gaz, obroty ok. 3-4 tyś: 5.100 V Knock Sensor Cylinder 1 5.100 V Knock Sensor Cylinder 2 5.100 V Knock Sensor Cylinder 3 5.100 V Knock Sensor Cylinder 4 Czy po przegazowaniu ma się ono zmieniać na większe?
-
[B5 AFN] Prośba o ocene logów - A4 B5 1996r
dzięki koledzy za szybką odpowiedź, błędy jak narazie nie powróciły, posprawdzam poczyszcze i wymienie to co radzicie, autko jest znajomego więc w miare wolnego czasu zrobimy za jakiś czas logi ponownie, pozdro
-
[B5 AFN] Prośba o ocene logów - A4 B5 1996r
Witam, mam prośbę czy ktoś mógłby ocenić moje logi autko ma taki problem, że na rozgrzanym silniku podczas wyprzedzania i ogólnie podczas jazdy czuć że jest osłabione błędy w sterowniku to: 00575 - Ciśnienie w kolektorze ssącym 17-10 - Różnica regulacji - Sporadyczny 00519 - Czujnik ciśnienia w kolektorze ssącym (G71) 28-00 - Zwarcie z plusem LOGI DYNAMICZNE 003 008 011 003 007 011 STATYCZNE <a href="http://vaglog.rtnet.pl/kobakk_12812.html">001</a> <a href="http://vaglog.rtnet.pl/kobakk_12815.html">007</a> <a href="http://vaglog.rtnet.pl/kobakk_12816.html">013</a> <a href="http://vaglog.rtnet.pl/kobakk_12818.html">018</a> <a href="http://vaglog.rtnet.pl/kobakk_12819.html">023</a> statyczne + BS <a href="http://vaglog.rtnet.pl/kobakk_12820.html">000</a> <a href="http://vaglog.rtnet.pl/kobakk_12813.html">003</a> <a href="http://vaglog.rtnet.pl/kobakk_12814.html">004</a> 11bs nie wchodzą to moje pierwsze logi więc jeśli jest coś źle zrobione to proszę o info co poprawić
-
[ALL B7] Różnica między skanerem a interfejsem diagnostycznym VAG
...
-
[B5 ADR] Problem z adaptacją przepustnicy. Komunikat Error.
...
-
[B6 BFB] Odblokownie DVD podczas jazdy - jak to przekodować
...
-
[B6 BFB] Odblokownie DVD podczas jazdy - jak to przekodować
...
-
[B5 AVG]Pytanie o diagnostyke
...
-
[B5 AVG]Pytanie o diagnostyke
...
-
[B5 AVG]Pytanie o diagnostyke
...
-
[INNE] VW T5 Umarło webasto!
...
-
[B5 AFN] Opis w vagu
no nie wiem o co dokładnie Ci chodzi ale chyba opis zmienia się zależnie od tego z jakim sterownikiem się połączysz, silnik, abs, airbag, itp
-
[INNE] VW T5 Umarło webasto!
...
-
[ALL B6] Licznik a4 rb4 uwalony commanderem...
...
-
Kodowanie, adaptacje VCDS`em 9801 PL
...
KK7PL
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta