Treść opublikowana przez Darkiew
-
[B5 AJM] Skrzynia tip tronic dziwnie zmienia biegi
Olej jest nowy i filtr.Recznie zmienia biegi bez problemu.Błedow nie mam było sprawdzane.Długi trzeci bieg jest zawsze zimny czy ciepły.
-
[B5 AJM] Skrzynia tip tronic dziwnie zmienia biegi
Witam, mam pytanie co do zmiany biegow automata.Kupiłem audi ze skrzynia tip tronic silnik AJm i mam bardzo długi trzeci bieg . Rusza ładnie ,pozniej dwojka ok, ale trzeci bieg jest bardzo długi ? Czy to normalne ze tak długo trzyma na 3 i dopiero jak dojdzie obrotomierz 2800 to zmienia na 4? .Prosze o rade czy ten typ tak ma czy jest uszkodzona skrzynia ?
-
[B6 AVF] Concert III -słabo odbiera radio
Witam, kupiłem radio concerta III -2 din do mojej audi i mam problem z radiem tzn słabo odbiera stacje radiowe.W radiu jest biała wtyczka antenowa fakra , kupiłem przejsciowke na dwie anteny i bardzo słabo odbiera radio.Wczesniej miałem radio 1 din i grało bez problemu .Mysle ze problem jest ze wzmacniacz antenowy sie nie włacza, lub jest jakis inny problem ??? Pozdrawiam
-
Naprawa, remont automatycznej skrzyni biegów AG4 01N (DMX) w A4 1997r 1.9tdi
Witam, miałem podobny problem i okazało sie ze sterownik skrzyni był uszkodzony ,ten pod nogami pasazera.
-
[B5 AFN] Szarpie przy niskich prędkościach
Witam ,mam problem z Audi A4 1,9 tdi skrzynia automat ,jak jade koło 60-70 km/h to autem dziwnie trzesie jak bym wjechał na jakas tarke ? Przy wiekszej predkosci problem znika Błedow nie mam .Auto normalnie zmienia biegi i samo rusza z D .Olej nie był wymieniany .Pozdrawiam
-
[B6 AVF] Bremse -problem
OK, dzieki temat rozwiazany mało płynu hamulcowego.Pozdrawiam
-
[B6 AVF] Bremse -problem
Witam, mam problem podczas jazdy na kompie fis wyswietla mi napis bremse i piszczy trzy razy .Klocki sa całe jeszcze.Dodam ze piszczy tylko podczas skretu w prawo.Na vagu nie ma błedow ? Miał ktos taki problem ?
-
[B6 AVF] Ucieka płyn chłodniczy-help
Witam,miałem podobny przypadek,pod pompa wakum jest wezyk wodny i tam pod spodem był rozpuszczony od ojeju.Ciezko to zlokalizowc ale u mnie było to napewno.Jak by walneła uszczelka pod głowica to cisnienie pompuje wode do zbiorniczka i wylauje przelewem,temp jest ok 90 stopni.Pozdrawiam
-
[B6 AVF] Klima na econ strzela, pod obciążeniem chodzi normalnie
Witam, sprzegiełko na allegro 80 zł( sama guma ) , wymienic mozna samemu.Łozysko tez bez problemu mozna dostac.Komplet mozna dostac za 320 zł .Pozdrawiam
-
Naprawa/Wymiana zrywnego sprzęgła kompresora klimatyzacji
Witam, ja własnie kupiłem takie sprzegiełko i jestem po wymianie , zobaczymy jak długo pochodzi .Nity kupiłem stalowe chwila roboty i po kłopocie ,tylko nadal nie wiem czemu te sprzegła tak sie zrywaja .Kolega tez ma ten problem wymieniał juz dwa razy w ciagu roku. Klima działa ok , cisnienie jest Ok, wentylator chodzi widac ten typ tak ma.Pozdr
-
[B5 AJM] Problem z Abs
U mnie problem rozwiazany , wymieniłem płyn i tylne zaciski blokowały tzn były zatarte i to było problemem.Dziekuje wszystkim za pomoc .pozdrawiam
-
[B6 AVF] Długo kręci na ciepłym silniku
Witam, u mnie było to samo , filtr paliwa łapał lewe powietrze .Zakretka na dole filtra była za mocno dokrecona i uszkodziła sie uszczelka , to było powodem ciezkiego zapalania auta.
-
[B5 AJM] Problem z Abs
No nic jutro zaczynam od płynu hamulcowego,problem powazny bo dzisiaj zatrzymałem sie juz na zderzaku ,hamulec robi sie taki twardy i mocno słychac abs.
-
[B5 AJM] Problem z Abs
Witam, mam problem z hamulcami tzn jak hamuje normalne to jest ok, ale jak stoje w korku lub dojezdzam na swiatłach i czesto hamuje przy małych predkosciach to włacza sie Abs i pedał mocno twardnieje ?Prosze o jakies info jak rozwiazac ten problem co moze byc , Vag nie pokazuje błedow abs .Pozdrawiam
-
[B6 AVB] Ubywający płyn chłodniczy
Witam , ja stawiam na uszczelke głowicy , miałem to samo jestem własnie po wymianie uszczelki i narazie nie ubywa płynu.Pozdrawiam
-
[ALL B5] Samopoziomowanie xenonów-Rezał ktoś??
Witam, potrzebne sa czujniki samopoziomowania na wahacze z lewej i prawej strony do tego wiazka i sterownik napewno.Wiazke ma taka do sprzedania .Pozdrawiam
-
[ALL B6] Licznik a4 rb4 uwalony commanderem...
Witam, mam pytanie dotyczace licznika w audi B6. Kupiłem commandera na allegro ,auta ma przebieg 200 tys , po połaczeniu z commanderem pokazuje 360 tys dodam ze łacze sie z kombi instrument.Jak sprawdzam w EDC15 to wyswietla przebieg z licznika tzn 200 tys . Co jest nie tak mam krecony przebieg w samochodzie ,dodam ze czytałem jak w EDc15 wyswietla co inego jak na liczniku to znaczy ze krecony a u mne to inaczej wyglada?Audi A4 B6 z 2004 roku łacze sie po lini K? Pozdrawiam
-
[B5 AHU] Nie działający FIS
Witam ,jestem zainteresowany naprawa licznika mozna jakies namiary .Moje gg 1459729, lub 605141914 .Pozdrawiam
-
[B5 AFN] Jak odczytac Pin z licznika ?
Mowisz 3.01 a gdzie taki kupic program i czy musze tez zmieniac interfejs mam 2.5.Ja probowałem wszystkie sposoby na 2.5 i nie pojdzie.
-
[B5 AFN] Jak odczytac Pin z licznika ?
To do czego jest ten tacho usb 2.5 do jakich licznikow ? I Czy mam zrobic ten pin ,jak mam go odczytac ?
-
[B5 AFN] Jak odczytac Pin z licznika ?
Witam, mam problem tego typu , ze zgubiłem kluczyk do audi i chce zakodowac sobie drugi .Z tego co czytałem potrzebny jest Pin z licznika.Kupiłem na allegro Vag tacho 2,5 ,z opisu aukcji miało byc do kazdego audi.Moje audi ma licznik juz ten nowszy z białym podswietleniem z roku 2000 VDO.Nie stety proby połaczenia z licznikiem nie wychodza .Ma ktos jakis pomysł czym odczytac ten Pin z licznika ? Pozdrawiam
-
Bogatynia, Zgorzelec, Lubań, Bolesławiec i okolice - spoty, prężna grupa ?
Zdjecia ze spotu www.darkiew.fotosik.pl
-
Bogatynia, Zgorzelec, Lubań, Bolesławiec i okolice - spoty, prężna grupa ?
Tak było wesoło panowie sa zdjecia jak dam rade to jakos je wkleje na stronke .
-
Bogatynia, Zgorzelec, Lubań, Bolesławiec i okolice - spoty, prężna grupa ?
Witam, ja tez sie pisze beda dwie osoby tzn dwa auta A4.Bedzie ten spocik w ten piatek ? GG 1459729 Darkiew
-
[ALL B5] Jak poprawić bas w orginalnym systemie audio ?
Witam,kupujesz suba ori Bose i bedzie taki bass ze szok .Trzeb tylko przerobic troche wtyczke do suba i bedzie ok.Napisz na priva napisze co i jak .Pozdrawiam Darkiew