Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Licznik a4 rb4 uwalony commanderem...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, zabawa commanderem skończyła się tak ze nie wyswietla sie temperatura płynu chłodzącego, błędne wskazanie temp. zewnętrznej oraz ręczny się zapala od czasu do czasu. Poproszę o oryginalny wsad...

Posiadam orginalnego VCDS, wspomnianego commandera, oraz kilka programatorow,

Licznik z kolorowim FIS navi, 8e0 920 930j audi a4 2002 1.9tdi 130KM

Czy ktos potrafi mi pomoc?

Opublikowano

To jeszcze musisz sobie nowe transponderki kupić.

Tak się właśnie kończą zabawy.

Zapala ci samochód? To masz farta. :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Tak samochod odpala, Potrzebowalbym wsadzik z pinem. Pozdrawiam.

Opublikowano

Masz ok wsad może Ci pomoże w liczniku masz pamięć 24c08 odczytaj porównaj co namieszałeś.

http://www.speedyshare.com/files/20249454/8E0920930J.zip to rb4 nie jest tak łatwo dopisać.

Opublikowano

Przerzuci cały wsad i samochód przestawnie odpalać :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

To wiem, dlatego prosilem o wsad z pinem, Po wrzuceniu wsadu zrobie adaptacje dashboard.

Opublikowano

Przerzuci cały wsad i samochód przestawnie odpalać :gwizdanie:

A co najgorsze radio przestanie grać i będzie smutno siedzieć w aucie :decayed: jak uwalił niech się uczy na tym nauka idzie najszybciej sam dobrze wiesz :)

Opublikowano

To wiem, dlatego prosilem o wsad z pinem, Po wrzuceniu wsadu zrobie adaptacje dashboard.

Jasne, że tak. Tylko przygotuj sobie nowe transpondery jak już ci wcześniej napisałem.

Opublikowano

...

Opublikowano

Witam, mam pytanie dotyczace licznika w audi B6. Kupiłem commandera na allegro ,auta ma przebieg 200 tys , po połaczeniu z commanderem pokazuje 360 tys dodam ze łacze sie z kombi instrument.Jak sprawdzam w EDC15 to wyswietla przebieg z licznika tzn 200 tys . Co jest nie tak mam krecony przebieg w samochodzie ,dodam ze czytałem jak w EDc15 wyswietla co inego jak na liczniku to znaczy ze krecony a u mne to inaczej wyglada?Audi A4 B6 z 2004 roku łacze sie po lini K? Pozdrawiam

Opublikowano

Skoro pokazuje ci inny przebieg, to lepiej nie dotykaj tego urządzenia tym sprzętem, bo zrobisz sobie kuku.

  • 1 rok później...
Opublikowano

Riffo ja mam do Ciebie pytanie czy mozesz podeslac mi parametry ze swojego licznika z instruments 17 od 01- do 90( te ktore są uzywane ) bo mam maly problem i chcialbym cos sprawdzic a nie chce pchac od nowa calego wsadu do licznika Bardzo bede wdzieczny za te parametry . Pozdrawiam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.