Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Palniki d1s 6000k


helios22

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jak myślicie warto kupować te palniki miał już z nimi ktoś do czynienia ???

1 http://www.allegro.pl/item872763432_d1s_6000k_zamiennik_philips_super_jakosc_wwa.html

2 http://www.allegro.pl/item878506549_zarowka_xenon_d1s_hid_6000k_xenony_palnik.html

3 http://www.allegro.pl/item867765134_d1s_6000k_xenon_zarnik_palnik_hit.html

przymierzam się do zakupu nie wiem które wybrać co polecicie??? a o ori philips lub osram 6000k ciężko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat je kupilem zobaczymy jakos swiecenia :cool1:

Grzegorzu daj tam fotki jakies jak już będą założone...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis przy mrozie zalozylem zarniki , tak wiec lampy swieca 6000 K , postojowki ledy i halogeny 6000 K . Zdjecie lepiej bedzie wygladc wieczorem to tez pstrykne , a narazie tak ;)

9dd542046536588dmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj blad tzn. zestaw przetwornice z zarnikami 6000K mocowanie h11

Ok dzięki, już myślałem, że pojawiły się jakieś żarówki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fotka wieczorowa

9e3f3b6b4f6fcdf1m.jpg

Jak Grzesiu to świeci po zmroku?? W miarę widoczność na drodze?? Za tą cenę, to bym sobie na próbę wziął i organoleptycznie przekonał sam siebie, że 4300K jest lepsze :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak , barwa o wiele lepsza i swieci ladniej :> . U mnie juz chwile mialem 4300K i roznica jest widoczna , takze " poswiecimy zobaczymy " :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzechu - ładniej, czy świecą dobrze :gwizdanie: Fizyki i praw nauki się ie oszuka - 3300, to nie 2800 lm, a chciałem się dowiedzieć jak to rzeczywiście na drodze wygląda. Wrażenie jest takie, że w tej białej poświacie droga jest jakby lepiej oświetlona, ale powinno być odwrotnie.

U mnie juz chwile mialem 4300K i roznica jest widoczna

Co przez to rozumieć?? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem Philipsy 4300K i cos kiepsko swiecily , podobnie bylo u Czaki22 :cool1: moze taka seria jakas byla :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem Philipsy 4300K i cos kiepsko swiecily , podobnie bylo u Czaki22 :cool1: moze taka seria jakas byla :confused4:

Tez mam philipsy i badziewie jakich malo :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niedawno wsadziłem Osram 4300 i jest w miarę ok. Kolor nieco inny niż poprzednich ori ale widocznośc jak najbardziej dobra. Bardziej zimne żarówki zawsze dadzą gorszy efekt przy mocno wilgotnym powietrzu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem Philipsy 4300K i cos kiepsko swiecily , podobnie bylo u Czaki22 :cool1: moze taka seria jakas byla :confused4:

Grzesiu, a może trzeba było zacząć od rozebrania reflektora i wyczyszczeniu syfu, który się zbiera na kloszu, ewentualnie wyczyszczeniu odbłyśników. Moje również słabo świeciły - przy którejś z kolei próbie uszczelnienia rozebrałem je całe w cholerę, włącznie z soczewkami, itd., wyczyściłem dokładnie klosze od wewnątrz (wszędzie były zacieki i nalot po parowaniu) i jest różnica kolosalna! Gdybym miał drugi komplet lamp, to posłał bym jeszcze odbłyśniki do regeneracji i efekt na bank by się jeszcze pogłębił :good:

Większa ilość Kelwinów raczej lepiej drogi nie oświetli, bo lumenów jest coraz mniej :wink4: Nie mniej jednak jeździłem autami z założonymi żarnikami 6000K (niestety nie w deszcz) i mam wrażenie, że to bielsze światło nadrabia jakoś intensywnością w stosunku do 4300K. Znaki są bardziej wyraźne, linie na drodze również.

No - chyba, że to zwyczajny efekt "placebo", bo jak jadę swoim, to wydaje mi się, że świecą na żółto, a ostatnio jak jechałem kolegi autem, a on moim z przodu, to ładnie na biało świecą :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No stało sie po założeniu palników 6000k przetwornice padły :( orientujecie się czy w miejsce przetwornicy valeo 12 pinowej można wsadzić 4 pinową oczywiście po dorezaniu wtyczki zasilającej myślę że powinno to pasować bo tylko 2 zaciski są potrzebne + i masa a i tak reszta nie jest wykorzystana 2 gniazdo co przychodzi kabelek do żarówki wydaje sie być takie samo ????

4 pin http://www.allegro.pl/item868723854_przetwornica_valeo_4_pin_audi_a4_laguna.html

12 pin http://www.allegro.pl/item883759533_przetwornica_valeo_12_pin_touareg_b6_300c_audi_a4.html

???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ile ci one jezdziły ktore kupiełes? co za gówno sie zaczyna robic

[br]Dopisany: 21 Styczeń 2010, 20:03_________________________________________________kto jeszcze na nich jezdzi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...