Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaz kodowanie Nawigacja RNS E od A do Z AUDI Navigation Plus


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, jak włączyć asystenta pasa ruchu ?ktoś już pisał w tym temacie jak to zrobić, ale na angielskim menu ,a ja mam prośbę o wskazówki jak to zrobić w polskim menu . Bawiłem się rożnymi opcjami i nie udało mi się włączyć tej funkcji :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

mam problem kupilem zupelnie nowa navi rns-e i nie dziala mi poprawnie mikrofon :/ navi laczy sie z telefonem, mnie slychac, ale ja nic nie slysze :/ ewidentnie problem z mikrofonem, czy moze to byc problem sprzetowy ( np. uszkodzony pin ) czy raczej kwestia zakodowania radia/odkodowania funkcji ?

razcej to drugie , wgrałeś menu z sds :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agoonzo

Panowie, jak włączyć asystenta pasa ruchu ?

Mozesz jaśniej :mysli: czy chodzi ci o kompas miedzy zegarami :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agoonzo

Panowie, jak włączyć asystenta pasa ruchu ?

Mozesz jaśniej :mysli: czy chodzi ci o kompas miedzy zegarami :?:

chodzi mi o wyświetlanie informacji który pas zająć jadąc np. na autostradzie

coś takiego :

http://global.images10.fotosik.pl/116/e2fcd45e7b4c348b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam problem kupilem zupelnie nowa navi rns-e i nie dziala mi poprawnie mikrofon :/ navi laczy sie z telefonem, mnie slychac, ale ja nic nie slysze :/ ewidentnie problem z mikrofonem, czy moze to byc problem sprzetowy ( np. uszkodzony pin ) czy raczej kwestia zakodowania radia/odkodowania funkcji ?

razcej to drugie , wgrałeś menu z sds :mysli:

kolego nie wgrywalem, jezeli chodzi o sds, to gdy nacisne klawisz na kierownicy, to po kilku sekundcach oczekiwania wyswietlaja sie dostepne funkcje, takze wyglada jakby system byl, tylko nadal nie slychac mnie i ja np. w przypadku sds nie slysze komunikatow zeby cos powiedziec :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak włączyć asystenta pasa ruchu ?ktoś już pisał w tym temacie jak to zrobić, ale na angielskim menu ,a ja mam prośbę o wskazówki jak to zrobić w polskim menu . Bawiłem się rożnymi opcjami i nie udało mi się włączyć tej funkcji :confused4:

u nas to marnie działa praktycznie tylko na autostradzie. Musisz wejść w ustawienia navi i na samym dole masz takie kwadraciki w których zaznaczasz opcję. Wszystkie muszą być odznaczone oprócz tej - przybliżanie skrzyżowań czy jakoś tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie problem zostal rozwiazany, wina skrzywionego pinu, ktory zle wchodzil w kostke :) poprawione i wszystko dziala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas to marnie działa praktycznie tylko na autostradzie. Musisz wejść w ustawienia navi i na samym dole masz takie kwadraciki w których zaznaczasz opcję. Wszystkie muszą być odznaczone oprócz tej - przybliżanie skrzyżowań czy jakoś tak.

dzięki za odpowiedź, za dwie godzinki bedę jechał autostradą to sobie sprawdzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas to marnie działa praktycznie tylko na autostradzie. Musisz wejść w ustawienia navi i na samym dole masz takie kwadraciki w których zaznaczasz opcję. Wszystkie muszą być odznaczone oprócz tej - przybliżanie skrzyżowań czy jakoś tak.

dzięki za odpowiedź, za dwie godzinki bedę jechał autostradą to sobie sprawdzę :)

dziala dobrze na autostradach europy :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety pojawil sie u mnie problem z rns-e :/ mialem poprzednio bns i wymienilem na rns-e , dvd na poczatku dzialalo bez zarzutu, a na nastepny dzien nie chce juz czytac plyty, mam nowa plyte oryginalna z mapami na 2012, nawigacja rowniez jest nowa, w czym moze byc problem ? moze przy przerobce pinu zasilajacego ktos popelnil blad i dlatego navi szwankuje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znowu sobie poradzilem poluzowal sie kableke, nowa to znaczy nowa ( nigdy nie uzywana z maja 2011 roku ) , z folia na wyswietlaczu itp.[br]Dopisany: 19 Luty 2012, 23:55_________________________________________________czy bez podlaczonej linii K nawigacja bedzie dzialac poprawnie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego dzieki za linka, ale nie jest to odpowiedz na moje pytanie smiley

działac byc moze i bedzie ale jej nie zakodujesz pod swoje auto..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zaniedługo bede montował rns-e w miejscu concert II u mnie w B6. I mam pare pytań.

Czy przejściówki iso1 na iso2 z naviservice mają wyeliminowane błędy połaczeniowe o których pisał

Musashi na 1 stronach w 2007 roku (odnośnie rozladowywania aku przez rns)? Moze ktos montował ostatnio i moze powiedzieć jak to wygląda ponieważ chciałbym kupić taki zestaw: http://allegro.pl/show_item.php?item=2211412374

2 pytanie: Mam moduł BT podłączony do concert II wiec czy bede musiał zmieniać podłaczenie BT do rns-e czy zostają tak jak są tylko wpinam kostki pod przejsciówke 1din na 2din z w/w navika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę, czy ktoś z kolegów mógłby wkleić zdjęcie z dołożonym RNS-E ale bez zmiany popielniczki na 2din? Zastanawiam się czy nie wyglądało by to nawet ładniej gdyby rozebrać ten chrom z klimatronika, następnie trochę podciąć panel i znowu go tam założyć pozostawiając stara popielniczkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze mam takie pytanko ponieważ mam u siebie antene na dachu a nie mam navi. Moze mi ktos powiedzieć oco chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze mam takie pytanko ponieważ mam u siebie antene na dachu a nie mam navi. Moze mi ktos powiedzieć oco chodzi?

Pewnie miałeś zestaw głosnomowiacy :wink: stąd antena .

---------- Post added at 15:49 ---------- Previous post was at 15:48 ----------

Witam

Zaniedługo bede montował rns-e w miejscu concert II u mnie w B6. I mam pare pytań.

Czy przejściówki iso1 na iso2 z naviservice mają wyeliminowane błędy połaczeniowe o których pisał

Musashi na 1 stronach w 2007 roku (odnośnie rozladowywania aku przez rns)? Moze ktos montował ostatnio i moze powiedzieć jak to wygląda ponieważ chciałbym kupić taki zestaw: http://allegro.pl/show_item.php?item=2211412374

2 pytanie: Mam moduł BT podłączony do concert II wiec czy bede musiał zmieniać podłaczenie BT do rns-e czy zostają tak jak są tylko wpinam kostki pod przejsciówke 1din na 2din z w/w navika

Śmiało bierz ten zestaw :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz ze wszystko bedzie ok? Z BT tak jak jest podłączony nic nie trzeba bedzie zmieniać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...