Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 APT] Podłączenie wzmacniacza do akumulatora

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam serdecznie.

Jak w temacie chciałem się zapytać was jak najlepiej i najprościej przepuścić kabel zasilający wzmacniacz do akumulatora przez ścianę grodziową. Wiem że wielu z was na pewno robiło to samodzielnie więc byłbym bardzo wdzięczny za pomoc. Może ktoś z was znalazł jakąś lukę w ścianie grodziowej przez którą można przepuścić owy kabel.

Mój kabel ma grubość około 3mm

Lub może znaleźliście jakiś link w internecie gdzie to jest opisane bo ja próbowałem ale jakoś nie ma postów na ten temat.

Pozdrawiam i czekam na wasze odpowiedzi.

Opublikowano

ja u siebie z komory silnika do wnetrza kabel przepuscilem przez skrzynke od ECU a dalej pod plastikami oslaniajacymi progi i potem pod tylnym siedzieniem do bagaznika...

Opublikowano

Witam serdecznie.

Jak w temacie chciałem się zapytać was jak najlepiej i najprościej przepuścić kabel zasilający wzmacniacz do akumulatora przez ścianę grodziową. Wiem że wielu z was na pewno robiło to samodzielnie więc byłbym bardzo wdzięczny za pomoc. Może ktoś z was znalazł jakąś lukę w ścianie grodziowej przez którą można przepuścić owy kabel.

Mój kabel ma grubość około 3mm

Lub może znaleźliście jakiś link w internecie gdzie to jest opisane bo ja próbowałem ale jakoś nie ma postów na ten temat.

Pozdrawiam i czekam na wasze odpowiedzi.

3mm???

co to za drucik? :blink:

Opublikowano

Witam serdecznie.

Jak w temacie chciałem się zapytać was jak najlepiej i najprościej przepuścić kabel zasilający wzmacniacz do akumulatora przez ścianę grodziową. Wiem że wielu z was na pewno robiło to samodzielnie więc byłbym bardzo wdzięczny za pomoc. Może ktoś z was znalazł jakąś lukę w ścianie grodziowej przez którą można przepuścić owy kabel.

Mój kabel ma grubość około 3mm

Lub może znaleźliście jakiś link w internecie gdzie to jest opisane bo ja próbowałem ale jakoś nie ma postów na ten temat.

Pozdrawiam i czekam na wasze odpowiedzi.

3mm???

co to za drucik? :blink:

Do drapania się w uchu... :polew:

Ale fakt, nie za słaby?

Kabel puścisz spokojnie otworem, który idzie za skrzynką z bezpiecznikami przez ścianę grodziową do puszki komputera.

Opublikowano

pytam poważnie bo 2.5mm2 stosuje się do głośników, a zasilanie wzmaka to minimum 10mm2

ja mam 20mm2 dla 300 RMS :)

Opublikowano
  • Autor

a to może jest troszkę większy tak na oko pisałem :wallbash: a teraz sprawdziłem i ma 5,19mm. Kupiłem go oryginalnie z głośnikiem i wzmacniaczem w zestawię więc chyba ktoś kto to kompletował wiedział co robi. tuba basowa 1200w (400RMS) a wzmacniacz 200RMS

no to się przynajmniej troszkę uśmialiście :polew:

A pod skrzynką od komputera jeśli bym puścił to jak wygląda sprawa z deską rozdzielczą?? da się jakoś ściągnąć tylko stronę kierowcy??

Opublikowano

jak długi powinien byc kabel "+" zeby podlaczyc suba w bagazniku(avant)? jakby ktos mial fotke jak przeciagnac ten kabel od aku do srodka bylbym wdzieczny:)

Opublikowano

jak długi powinien byc kabel "+" zeby podlaczyc suba w bagazniku(avant)? jakby ktos mial fotke jak przeciagnac ten kabel od aku do srodka bylbym wdzieczny:)

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_montaz_caraudio_sedan-t81221.0.html

Opublikowano
  • Autor

dzięki kaliko44 za wklejenie linka na pewno skorzystam. Pozdrawiam i dzięki wszystkim za odpowiedzi :hi:

Opublikowano

dzięki kaliko44 za wklejenie linka na pewno skorzystam. Pozdrawiam i dzięki wszystkim za odpowiedzi :hi:

Ja juz po montazu, przeciagnalem kabel pomiedzy rurkami od klimy (jest od strony pasazera wystarczy zdjac gumke i przecisnac kabel, wychodzi prawie sam na dywanik:)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.