Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Czy dobre korekcje pompowtrysków ?


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

zerknijcie na nie fachowym okiem bo czasami zauważam że jak podjadę pod światła i stoję na czerwony to delikatni telepie mi autem... pre wiesz o co chodzi nie ?? wtedy pod NURAUTO

na 1. 0,33 mg/str

na 2. -0,21 mg/str

na 3. -0,14 mg/str

na 4. -0,07 mg/str

próba robiona na biegu jałowym na ciepłym silniku (~90 st C. na wskaźniku temp), zastanawia mnie ta 1. czemu jest w plucie a reszta w minusie...

temat zmieniony :tongue:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiem :)

i powiem Ci jedno. Czasem jak stoję na swiatłach zaczyna lekko "podtelepywać", nie jest tak jak u ciebie.

No i od razu pomyślałem o pompach, u mnie wygląda to znacznie gorzej (dwa wtryski sikają dość mocno, ale chyba dlatego że jest coś nie tak z poduchą silnika i jest korekcja).

U Ciebie chyba nie ma tragedii, ale dobrze jakby Rogal się wypowiedział.

I dokładnie to co Cie zastanawia, ja również zauważyłem - zerknę jeszcze na to potem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ty jeden.

Zauwazylem ze duzo PD 130 ma ten sam problem. Podezjewam jakak wade konstrukcyjna (np u znajomego w ibizie 130 chcieli na gwarancji pompki wymieniac :) )

Moze to byc wina slabego dwumasa ktory na serii pozniej a po chipsie wczesniej traci swoje wlasciwosci i nie wybiera tak ladnie jak powinien.

Alvo > Korekcje masz super....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rob555 dzięki ! :grin: tu mnie ucieszyłeś a co do :

wina slabego dwumasa ktory na serii pozniej a po chipsie wczesniej

u mnie już się tak zachowywał przed chipsem ( i auto ma niby 99k KM...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze to byc wina slabego dwumasa ktory na serii pozniej a po chipsie wczesniej traci swoje wlasciwosci i nie wybiera tak ladnie jak powinien.

siedziałem w aucie alvaro Robert i dla mnie to nie słaby dwumas, ale dwumas do wymiany :wink:

hyhyhy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiem :)

i powiem Ci jedno. Czasem jak stoję na swiatłach zaczyna lekko "podtelepywać", nie jest tak jak u ciebie.

No i od razu pomyślałem o pompach, u mnie wygląda to znacznie gorzej (dwa wtryski sikają dość mocno, ale chyba dlatego że jest coś nie tak z poduchą silnika i jest korekcja).

a co ma poducha silnika do dawki paliwa ???

U Ciebie chyba nie ma tragedii, ale dobrze jakby Rogal się wypowiedział.

I dokładnie to co Cie zastanawia, ja również zauważyłem - zerknę jeszcze na to potem.

[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2008, 09:58 _________________________________________________panowie, co ma poduszka silnika do korekcji dawki ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie, co ma poduszka silnika do korekcji dawki ??

ta poduszka jest wysterowywana przez ecu, jak również wtryski.

To nie jest jakaś zwykła gumowa poducha (choć cudem techniki też nie jest :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...