Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Czy dobre korekcje pompowtrysków ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zerknijcie na nie fachowym okiem bo czasami zauważam że jak podjadę pod światła i stoję na czerwony to delikatni telepie mi autem... pre wiesz o co chodzi nie ?? wtedy pod NURAUTO

na 1. 0,33 mg/str

na 2. -0,21 mg/str

na 3. -0,14 mg/str

na 4. -0,07 mg/str

próba robiona na biegu jałowym na ciepłym silniku (~90 st C. na wskaźniku temp), zastanawia mnie ta 1. czemu jest w plucie a reszta w minusie...

temat zmieniony :tongue:

Opublikowano

no wiem :)

i powiem Ci jedno. Czasem jak stoję na swiatłach zaczyna lekko "podtelepywać", nie jest tak jak u ciebie.

No i od razu pomyślałem o pompach, u mnie wygląda to znacznie gorzej (dwa wtryski sikają dość mocno, ale chyba dlatego że jest coś nie tak z poduchą silnika i jest korekcja).

U Ciebie chyba nie ma tragedii, ale dobrze jakby Rogal się wypowiedział.

I dokładnie to co Cie zastanawia, ja również zauważyłem - zerknę jeszcze na to potem.

Opublikowano

Nie ty jeden.

Zauwazylem ze duzo PD 130 ma ten sam problem. Podezjewam jakak wade konstrukcyjna (np u znajomego w ibizie 130 chcieli na gwarancji pompki wymieniac :) )

Moze to byc wina slabego dwumasa ktory na serii pozniej a po chipsie wczesniej traci swoje wlasciwosci i nie wybiera tak ladnie jak powinien.

Alvo > Korekcje masz super....

Opublikowano
  • Autor

rob555 dzięki ! :grin: tu mnie ucieszyłeś a co do :

wina slabego dwumasa ktory na serii pozniej a po chipsie wczesniej

u mnie już się tak zachowywał przed chipsem ( i auto ma niby 99k KM...)

Opublikowano
Moze to byc wina slabego dwumasa ktory na serii pozniej a po chipsie wczesniej traci swoje wlasciwosci i nie wybiera tak ladnie jak powinien.

siedziałem w aucie alvaro Robert i dla mnie to nie słaby dwumas, ale dwumas do wymiany :wink:

hyhyhy

  • 1 rok później...
Opublikowano

no wiem :)

i powiem Ci jedno. Czasem jak stoję na swiatłach zaczyna lekko "podtelepywać", nie jest tak jak u ciebie.

No i od razu pomyślałem o pompach, u mnie wygląda to znacznie gorzej (dwa wtryski sikają dość mocno, ale chyba dlatego że jest coś nie tak z poduchą silnika i jest korekcja).

a co ma poducha silnika do dawki paliwa ???

U Ciebie chyba nie ma tragedii, ale dobrze jakby Rogal się wypowiedział.

I dokładnie to co Cie zastanawia, ja również zauważyłem - zerknę jeszcze na to potem.

[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2008, 09:58 _________________________________________________panowie, co ma poduszka silnika do korekcji dawki ??
Opublikowano
panowie, co ma poduszka silnika do korekcji dawki ??

ta poduszka jest wysterowywana przez ecu, jak również wtryski.

To nie jest jakaś zwykła gumowa poducha (choć cudem techniki też nie jest :D )

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.