Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Kierunkowskaz


Ronny

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem ostatniego czasu moje auto zaczelo sie dosc dziwnie zachowywać. Sprawa wyglada nastepująco : podczas zamykania lub otwierania samochodu pilotem przy mrugnieciu kierunkowskazami, cala lewa strona mi sie zawiesza i swieci. Nie mam pojecia skad nagle to sie wzielo, zeby wylaczyc kierunek musze kilka razy zamknac i otworzyc samochod. Czy ma ktos pomysl co jest tego przyczyna? Przekazniki? i ew, +/- ile taka naprawa moze kosztować

Dzieki za odp

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdź przycisk od awaryjnych, być może tu jest przyczyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdź przycisk od awaryjnych, być może tu jest przyczyna

Lepiej niech nie sprawdza samego przycisku :kox: tylko stycznik który jest do niego "podmontowany" :cool1: bo to on steruje migaczami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh mogę CIe pociesyć i powiedzieć ze mam to samo tylko stona prawa. juz powoli doszedłem co jest, a problem tkwi w sterowniku centralki zamka który się znajduje po stronie kierowcy nad nogami, żeby do niego się dostać trzeba zdemontować ten plastik nad nogami. w tym sterowniku zacina się taki maly przekażnik. posłuchaj zamykając i otwierajac to się przekonasz. trzeba wymienić go chyba na nowy, ja będę to nie długo robić ster. c. zamka +pilot scyzoryk z dorobieniem grota cos koło120-130zł. a i jeszcze jedno używaj szukajki trochę bo taki temat już zakładałem i na pewno jest tam opisane jaśniej :kox: :bicz3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem tkwi w sterowniku centralki zamka który się znajduje po stronie kierowcy nad nogami, żeby do niego się dostać trzeba zdemontować ten plastik nad nogami.

w nogach kierowcy,jest w B6,a tu jest mowa o B5 :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w nogach kierowcy,jest w B6,a tu jest mowa o B5

jest nad nogami... jeżeli napisałem ze spr więc tam jest

oryginalny sterownik centralnego zamka w B5 wystepuje razem z pompką c.zamka i na pewno w B5 takowa nie jest ani w nogach,ani nad nogami kierowcy,nie wiem,jaki przekaznik sprawdzałeś,ale na pewno nie był to sterownik c.zamka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam bardzo podobny problem ale nie z c.zamkiem nie migaja mi kierunki ;/ tylko sie pala caly czas wycigal ktos ten wlacznik od awaryjnych??? szarpac go na sile czy ma jakies zatrzaski???

a jeszcze jedno ten przerywnik jest odrazu w tym guziku czy sa one oddzielnie / jak kupie caly ten wlacznik bedzie on odrazu z tym przerywnikiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...